Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

No Limit za 15 zł

Anonim

Nie dotyczy

No Limit za 15 zł

Dziś, z okazji zimowych ferii, Orange rusza z nową promocją. Na użytkowników pomarańczowych ofert na kartę czekają rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a do tego 15 GB danych do wykorzystania w internecie.  Wszystko to za połowę dotychczasowej ceny.

Tej zimy w Orange na kartę można sprawdzić, jak to jest mieć wszystko bez limitu oraz otrzymać pakiet 15 GB przez miesiąc za połowę ceny. Promocja trwa od 16 stycznia do 29 lutego 2020 r. włącznie. W tym czasie każdy klient Orange na kartę może włączyć usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB” na 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.

źródło https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-na-karte-bez-limitu-15-zl-15-gb-pr...

Ciekaw jestem czy ten pakiet usuwa możliwość aktywacji pakietu nolimits + GB internetu za 25 zł ?

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

No Limit za 15 zł


@Anonimnapisał(-a)

 

Ciekaw jestem czy ten pakiet usuwa możliwość aktywacji pakietu nolimits + GB internetu za 25 zł ?


W regulaminach usług nie wyczytałem takiej informacji.

Anonim

Nie dotyczy

No Limit za 15 zł

Dostałem odpowiedź od Orange na twitterze

 

nie, w przyszłości nadal będziesz mógł aktywować usługę Bez limitu + GB za 25 zł 🙂



 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

No Limit za 15 zł

Informacje o promocji:

 

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Oferty-polecane-przez-Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/m-p...

 

@Anonim osobiście nie będę ryzykował właczania obu pakietów jednocześnie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

No Limit za 15 zł


@ketrasaArturnapisał(-a)

 

Osobiście nie będę ryzykował właczania obu pakietów jednocześnie.


Wg regulaminów nawet nie mógłbyś.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

No Limit za 15 zł

@Katani1 to jeszcze lepiej, nie ma co rezygnować ze starego pakietu za 25 PLN.

Czyli promocja nie dla mnie Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

No Limit za 15 zł


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Katani1 to jeszcze lepiej, nie ma co rezygnować ze starego pakietu za 25 PLN.

Czyli promocja nie dla mnie Emotikon: Mrugający


Skorzystać z promocji możesz. Jednak wyłączając pakiet no limit za 25 zł. tracisz zebrane tam GB netu. Chyba o to chodziło autorom promocji...

Anonim

Nie dotyczy

No Limit za 15 zł

Promocja jest dla tych co nie mają aktywnego pakietu bez limitu, szkoda bo mam aktywny i tylko 5 dni działa, fajnie że Orange dało ten pakiet i pewnie sporo ludzi skorzysta.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

No Limit za 15 zł


@Anonimnapisał(-a)

Promocja jest dla tych co nie mają aktywnego pakietu bez limitu, szkoda bo mam aktywny i tylko 5 dni działa, fajnie że Orange dało ten pakiet i pewnie sporo ludzi skorzysta.


Dlaczego nie? Wyłączasz stary pakiet i masz no limit z MMSami za 15 zł. na m-c.

Anonim

Nie dotyczy

No Limit za 15 zł

Ale ja cyklicznie 2 miesiąc jadę, GB by przepadły, jakby to było wcześniej to co innego @Katani1  😉