Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

Witam, wczoraj po wstaniu spojrzałem na telefon i zobaczyłem, że nie posiadam numeru. Szybko skontaktowałem się z Biurem Obsługi Klienta i odblokowali mi numer. Doładowałem konto i chciałem się zalogować na paypala(płatności w internecie), lecz kod mi nie dochodzi, spróbowałem resetować telefon ale to nie pomogło. Dzisiaj wysłałem sms o treści "start" na numer 8002 i przedłużyli mi konto o rok, ponieważ w aplikacji Mój Orange pisze mi: "Odbieraj jeszcze: -1 dni", "Dzwoń jeszcze: 365 dni". Ale to też nie pomogło i sms do potwierdzenia dwuetapowej weryfikacji nie dochodzą. Jeszcze dwa dni temu przychodziły i było wszystko okej. Wina raczej nie jest po stronie firmy paypal, wyraźnie pisze na jaki numer ma pójść sms i czy wysłali go.

 

PS. dodam że sms od zwykłych ludzi przychodzą oraz nie wiedziałem gdzie ten post umieścić.

Dziękuje za wszelkie porady!

 

_____________

* Temat został przeniesiony z działu O społeczności - moderator Kinga

 

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

@rzuwwiczek a probowales skontaktowac sie z pomoca techniczna paypal? Moze maja jakas awarie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

Jeszcze nie próbowałem, ponieważ od razu po utracie numeru pojawił się problem i wydaje mi się, że to po stronie dostawcy. Ale zaraz spróbuję skontaktować się


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

@rzuwwiczek ewentualnie zaloguj sie na swoje konto paypal i wpisz jakis inny numer telefonu np czlonka rodziny. Zobaczysz czy problem jest po stronie paypal czy z numerem telefonu. Pozniej wpisz spowrotem swoj numer i zobacz czy bedzie dzialalo. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

@byczyn_86 nie można czegoś takiego zrobić, na konto jest przypisany dany numer i tylko przez niego da się teraz zalogować. I nie otworzy się dopóki nie wyślą mi kodu potwierdzającego :(.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

niestety B.O.K. firmy paypal jest zamknięty, z incydentu który pojawił się na świecie 😞 szukam pomocy dalej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

@rzuwwiczek no to jesynie obsluga klienta


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.


@rzuwwiczeknapisał(-a)

niestety B.O.K. firmy paypal jest zamknięty, z incydentu który pojawił się na świecie 😞 szukam pomocy dalej


Pomoc mailowa dziala. Napisz do nich, a w miedzyczasie probuj dalej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

@rzuwwiczek raczej stawiam, że jest problem po stronie PayPal. Uważam, że mogą mieć awarię. Odczekaj jakiś czas ponownie sprawdź możliwość logowania.

Sprawdź możliwość napisania e-maila z opisem sytuacji.

 

Co do ważności na połączenia przychodzące, to nie ma co się martwić. Często w aplikacji występuje taki błąd. Najczęściej następnego dnia data jest już poprawna. Najważniejszy jest czas na połączenia wychodzące.

 

Sprawdzenie konta można sprawdzić po przez kod USSD: *124*# lub połączenie bezpłatne *500.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Nie otrzymuje wiadomości do logowania od firmy paypal.

A jest ktoś kto posiada adres mail do supportu paypala? Nigdzie nie mogę znaleźć na ich stronie! 😞