Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

To nie jest wina Spotify tylko ustawień APN, chociaż nawet poprawne wpisane APN nie pomaga na dłużej tylko na chwilę. Mam taki problem od miesiąca na telefonie i na tablecie, dwie różne karty pre-paid. Orange na pewno coś ogranicza, ale przecież nie przyznają się a udowodnić im nic nie można. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz. Emotikon: Wściekły Zauważyłam też, że ostatnio mam mocny problem z internetem w telefonie, nie odbiera połączenia, zawieszają się strony internetowe, nie mogę się zalogować do banku, bo wskakuje komunikat z brakiem internetu a buforowanie radia internetowego to jakiś koszmar. Muszę sobie zorganizować chwilę czasu i się przenieść chyba gdzie indziej jak to ma tak dalej wyglądać.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Spotify co chwilę aktualizują, działa raz lepiej raz gorzej, problemy z nim to tak 50% aplikacja i 50 oprogramowanie fona, dziwię się więc że zwalacie te problemy na Orange, zgłaszać problemy w aplikacji i do producenta fona, tak poza tym, Twardy Reset co jakiś czas nie zaszkodzi, jak go nie chcecie robić to nie narzekajcie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Człowieku, każdy z nas ma inny telefon, Spotify jest głównym problemem, ale wszyscy tutaj mają również problem z działaniem samego internetu, wytłumacz Nam proszę w takim razie dlaczego na Wlanie wszystko działa, bo przecież każdy producent skopał opro no nie? A hosta Spotify wykrywają dane mobilne i blokują cały ruch. Brawo!

Przed chwilą znowu leżał mi cały ruch sieciowy, musiałem zmieniać preferowany typ sieci. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Emcetdyskusja na No, do niczego nie doprowadzi, znam się na telefonach i oprogramowaniu, ale zdalnie nie pomogę, gro problemów jest do rozwiązania samemu, ale trzeba się na tym znać, inna sprawa że po aktualizacjach Android trzeba Twardy Reset zrobić, ilu to robi... 1 na tysiąc, to chyba optymistyczne, prawie nikt, podobnie jest z danymi pakietowymi, trzeba poprawić czasem ustawienia, te co przychodzą od Operatora, nie zawsze działają na 100%, tak na koniec, czasem winna karta sim, te nowe łapią bugi czy usterkę, niby działają, ale nie w 100% poprawnie, trzeba sim kartę sprawdzić na innym fonie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Jakie jest prawdopodobieństwo, że takie rzeczy dzieją się na kilku urządzeniach tylko i wyłącznie w Orange a na innych nie? Mam Samsunga, Huawei i Moto w orange I na każdym ten sam problemy a na dwóch Samsungach i jednym Huawei jest spoko bo dwa w T-Mobile i jeden w Plus. Najłatwiej zrzucić winę na telefon bo zdalnie się tego nie da sprawdzić. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Koloryzowanie  mam Motorole One i Xiaomi Mi9. Dane Mobilne działają jak trzeba i Spotify, karty sim mam nowe, bo migrowałem 2 numery do prepaid, fony co aktualizacja Android traktuję "Twardy Reset", nie wiem czy ta operacja pomaga, ale nie mam problemów z niczym, dodam jeszcze że telefony bez brandu Operatora.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Niby tak, nie wiem jakie inni mają doświadczenie w tych sprawach, jak wyrzuci mi internet puszczę tracert, zobaczymy na czym wisi.

U mnie w sofcie wszystko jest spoko.

PS. Moja dziewczyna ma S7, od tygodnia ma to samo co reszta. Xperia XA1, teraz kolega mnie poinformował że musi zmieniać preferowany typ sieci 🙂 Wcześniej z nim o tym nie rozmawiałem. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Emcetczasem oprogramowanie jest ok, ale w przypadku wi-fi czy LTE może być usterka sprzętowa, objawy podobne a tego w domu nie zdiagnozujesz, czytnik sim kart, też bywa zawodny, więc diagnoza jest trudna na forum.

 

EDIT:

Sprawdzić na sim od innego Operatora, zgłosić do BOK problem z nadajnikiem, może mieć usterkę, mało kto to zgłasza, ale gro narzeka.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ok. To jeżeli to jest usterka sprzętowa to jakie jest prawdopodobieństwo, że w okresie jednego miesiąca wydarzyła się ona na 4 różnych urządzeniach w Orange? Wszystkie urządzenia bez softu operatora. Zresetowanie ustawień APN pomaga na chwilę. A potem to samo.  

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Koloryzowanie  obstawiam że u ciebie to lokalny problem > Dane Mobilne, zgłosić to do BOK Orange, globalnie nie ma tego problemu, bo ja nie narzekam, wszystko działa mi ok 😉