Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Kolejna doba z działającym Spotify. Chyba coś ruszyło w końcu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Chyba tak, u mnie też, u kumpla Santander też działa, nawet nie wiedział o tym temacie 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Według mnie strona NO dalej jakoś długo się ładuje, wszystko inne na razie działa Spotify też. Trybu samolotowego przynajmniej na razie nie trzeba było używać.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Forum NO długo się ładuje, na Danych Mobilnych, na portalu www NO podobnie działa, są powadzone prace, wkrótce to się zmieni na lepsze.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

Forum NO długo się ładuje, na Danych Mobilnych, na portalu www NO podobnie działa, są powadzone prace, wkrótce to się zmieni na lepsze.


Ach ta twoja imponująca wiedza, skąd masz takie informacje? Pytanie zapewne zostanie bez odpowiedzi, tak samo jak to że serwery Spotify są przeciążone, też prosiłem o źródło informacji skąd masz taką wiedzę, i oczywiście to pytanie też zostało bez odpowiedzi.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  jakbyś czytał forum NO, to byś o ty wiedział o problemach i całej reszcie, ale ty tylko jeden temat obserwujesz, bez komentarza to pozostawię.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  jakbyś czytał forum NO, to byś o ty wiedział o problemach i całej reszcie, ale ty tylko jeden temat obserwujesz, bez komentarza to pozostawię.


Ja w przeciwieństwie do ciebie, mam co w życiu robić a nie siedzieć od rana do wieczora na forum Orange i obserwować różne tematy, mnie takie hobby nie pociąga. Możesz podać źródło informacji gdzie na forum pisze że prowadzone są prace na NO ?

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  będzie modernizacja forum NO, terminu nie ma, ale pewnie w tym roku jeszcze, też nie siedzę 24 godziny na forum, jak nie chcesz szukać co i jak, to trudno, ja za ciebie tego nie zrobię, nie chcesz mi wierzyć na słowo > twoja sprawa, kończę dyskusję na temat prac na NO.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  będzie modernizacja forum NO, terminu nie ma, ale pewnie w tym roku jeszcze, też nie siedzę 24 godziny na forum, jak nie chcesz szukać co i jak, to trudno, ja za ciebie tego nie zrobię, nie chcesz mi wierzyć na słowo > twoja sprawa, kończę dyskusję na temat prac na NO.


No ale przecież ty jesteś chętny do pomocy, po to tutaj chyba jesteś, udzielasz się, pomagasz forumowiczom jeśli mają z czymś problem, chyba że się mylę. Ja cię proszę o info w tej sprawie, a ty mi mówisz, znajdź sobie sam?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Hmm Spotify Connect nie działa u mnie na flexie na Samsungu S10 ale chyba już to słyszeliście (reszta jest już okej).

 

Dziękuję pracownikom, którzy zrobili co mogli, żeby z problemem zawalczyć, wczoraj dostałem SMSa o zakończeniu poprawek. Nie wiem, co jest nie tak, ale nadal: połączenie przez sieć Orange do Spotify, w samej usłudze Spotify Connect - u mnie, na tym urządzeniu, działa. Ale działa tylko, jeśli to ten S10 łączy się poprzez router z kartą OFnK do Spotify. Potem (np. dziś 19:16), poprzez dane komórkowe Orange flex - SC nadal nie działa, ale ogólnie jakiejkolwiek na sieci komórkowej (np. dzisiaj 19:18, karta PLAY) - działa. Nie wiem, co jest, że wcześniej nie było z tym problemu.

Spokojnych Świąt, uznam usługę za wykastrowaną i odpuszczam, bo to za dużo czasu.

20191220_192659.jpg