Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@devkokonapisał(-a)

Ufff przeklikałem się przez 43 strony waszych komentarzy i nie zauważyłem aby ktoś poszukał informacji na stronie Community Spotify, ja znalazłem coś takiego https://community.spotify.com/t5/Ongoing-Issues/No-internet-connection-app-shows-offline-despite-on-... Dziwnym trafem gość opisuje występowanie problemu od dnia 12.11.2019 (pod linkiem format daty amerykański więc najpierw miesiąc a później dzień), zupełnie przypadkowo jak u większości z nas. Odpowiedź Spotify sugeruje pracę nad problemem przez twórców aplikacji. Nie sądzę aby był to problem tylko występujący w Orange bo ja i rodzina doświadczamy tego codziennie również przy połączeniu WiFi a korzystam z UPC a nie Orange jeżeli chodzi o net stacjonarny.

 

Mam w telefonie dwie karty Orange i Plush Abo i na obydwu się apka wiesza i wywala komunikat że nie ma połączenia z internetem.


Ja u siebie na WiFi takiego problemu nie zaobserwowałem, aplikacja Spotify jak inne strony działają normalnie, zresztą teraz częściej obserwuję sytuację taką że gdy załączę dane komórkowe, to internetu nie mam w ogóle. Piszesz że nie sądzisz ale był to problem występujący tylko po stronie Orange, to jak wytłumaczysz fakt że ludzie którzy wkładali do swoich telefonów karty od innych operatorów czy to Play czy na przykład Virgin Mobile, problem natychmiast ustępował.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Każdy dzieli się swoimi spostrzeżeniami, u mnie bez względu jaki to jest dostęp apka na telefonie zachowuje się tak samo, czyli pokazuje że nie ma dostępu do internetu pomimo że inne strony działają tak samo jak działa np Gmail czy gra w którą gram, a z tego co zauważyłem jest wrażliwa  na problemy z Internetem. Nie powiem że  to wina telefonu bo to jest Samsung S10, może i słaby, dla  mnie wystarczy. Tak jak pisałem powyżej u mnie dzisiaj pojawiła sie aktualizacja apki mam nadzieję że problem przestanie występować bo u mnie  nie ma znaczenia jaki jest dostęp do netu czy to Plus czy Orange czy UPC jest dokładnie to samo. Włączysz apke i bach, komunikat nie ma Połączenia z Internetem i nic nie posłucham do czasu kiedy nie wyłączę i włączę WiFi lub nie zrestartuję danych komórkowych w telefonie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@devkokonapisał(-a)

Każdy dzieli się swoimi spostrzeżeniami, u mnie bez względu jaki to jest dostęp apka na telefonie zachowuje się tak samo, czyli pokazuje że nie ma dostępu do internetu pomimo że inne strony działają tak samo jak działa np Gmail czy gra w którą gram, a z tego co zauważyłem jest wrażliwa  na problemy z Internetem. Nie powiem że  to wina telefonu bo to jest Samsung S10, może i słaby, dla  mnie wystarczy. Tak jak pisałem powyżej u mnie dzisiaj pojawiła sie aktualizacja apki mam nadzieję że problem przestanie występować bo u mnie  nie ma znaczenia jaki jest dostęp do netu czy to Plus czy Orange czy UPC jest dokładnie to samo. Włączysz apke i bach, komunikat nie ma Połączenia z Internetem i nic nie posłucham do czasu kiedy nie wyłączę i włączę WiFi lub nie zrestartuję danych komórkowych w telefonie.


Powiem tak, na 44 strony napisane w tym temacie, ty jako jedyny zgłaszasz problem że aplikacja nie działa także na WiFi, każdy tutaj z piszących opisując swój problem niejednokrotnie często podkreślał że na WiFi ten problem nie występuje.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  też o tym pisałem, więc nie przeoczaj mnie, tak poza tym aktualizacja Spotify ma problemy z tą aplikacją naprawić na iOS i Android .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  też o tym pisałem, więc nie przeoczaj mnie, tak poza tym aktualizacja Spotify ma problemy z tą aplikacją naprawić na iOS i Android .


To z pewnością wina telefonu lub karty SIM na pewno nie aplikacji, a tak w ogóle to mógłbyś sobie zadać chociaż trochę trudu i odnaleźć ten twój post w której pisałeś że ci Spotify nie działa na WiFi, jeśli nawet o tym pisałeś to zdarzyło ci się może to raz, być może coś ci się przycięło, może nagle WiFi ci zerwało połączenie, dlaczego zaraz winna jest aplikacja? Napiszę ci w ten sposób jak ty napisałeś jednemu z użytkowników tutaj na forum, odpisałeś mu nie tak dawno żeby podał ci dowód na to że to wina sieci Orange, teraz jak tobie napiszę podaj mi dowód na to że to wina aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid Uważam, że przyczyna może leżeć po obu stronach, sieci Orange jak i aplikacji. Co jakiś czas zaglądam, i czytam o niedziałającym spotify. Póki specjaliści nie rozwiążą problemu, który pewnie jest i dla nich niełatwy, bo już długo to trwa i nie widać efektów, tylko kolejne posty, to możemy sobie gdybać i obstawiać, kto zawinił. Może to być drobny przeoczony szczególik, który tak miesza. Bardzo chciałbym, aby sprawa została już zakończona i żeby każdy z użytkowników mógł bez problemów korzystać z apki Emotikon: Mrugający

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid próbowałeś chociaż zrobić to co sugeruje support Spotify, czyli: 

 

For Android users: Make sure the Spotify app is closed. Open the following URL in the mobile Chrome browser: chrome://net-internals/#dns and click on DNS (if not already marked). There is a button saying "Clear host cache" - press that button. Next click on Sockets and press "Flush socket pools". Start the Spotify app.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@devkokonapisał(-a)

@murashid próbowałeś chociaż zrobić to co sugeruje support Spotify, czyli: 

 

For Android users: Make sure the Spotify app is closed. Open the following URL in the mobile Chrome browser: chrome://net-internals/#dns and click on DNS (if not already marked). There is a button saying "Clear host cache" - press that button. Next click on Sockets and press "Flush socket pools". Start the Spotify app.


Pomaga na 30 min 😐


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

😱 jak na razie od rana wszystko działa. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

😱 jak na razie od rana wszystko działa. 


Potwierdzam u mnie tak samo jak na razie wszystko działa👍, jak to mówią żeby nie zapeszyć trzeba odpukać w niemalowane drzewo 😂