Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Taka odpowiedź na Twitter 


Screenshot_20191217_155954_com.twitter.android.jpg

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja też niepotrzebnie pochwaliłem 😞

14.30, brak neta na Spotify. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Moje zgłoszenie zostało zamknięte. Spotify działa poprawnie od 12.12.19r. Do kwestii poczty czy aplikacji bankowych się nie odnieśli. 
Założyłem kolejne zgłoszenie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@murashid  gro przestało pisać o problemach w temacie, więc widocznie problem naprawiono, dawałem zrzuty z aplikacji że działają, a kilku upierało się że nie działają, to jakieś dziwne jest, nie uważasz?


Nie zgodzę się że problem naprawiono, wydaje mi się że większość osób dała sobie spokój, widząc że nic nie zdziałają, tak jak w moim przypadku. Nie jestem związany na dobre i na złe z tą siecią, w innych* wszystko działa bez ingerencji w ustawienia telefonu, zmian jakiś ip4. Za dużo czasu poświęciłem w temacie który powinien być załatwiony w przeciągu tygodnia ? Moglibyśmy rozdmuchać, poruszyć internet, tylko tak na prawdę po co ?

 

Bez nonsensów, over and out


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ufff przeklikałem się przez 43 strony waszych komentarzy i nie zauważyłem aby ktoś poszukał informacji na stronie Community Spotify, ja znalazłem coś takiego https://community.spotify.com/t5/Ongoing-Issues/No-internet-connection-app-shows-offline-despite-on-... Dziwnym trafem gość opisuje występowanie problemu od dnia 12.11.2019 (pod linkiem format daty amerykański więc najpierw miesiąc a później dzień), zupełnie przypadkowo jak u większości z nas. Odpowiedź Spotify sugeruje pracę nad problemem przez twórców aplikacji. Nie sądzę aby był to problem tylko występujący w Orange bo ja i rodzina doświadczamy tego codziennie również przy połączeniu WiFi a korzystam z UPC a nie Orange jeżeli chodzi o net stacjonarny.

 

Mam w telefonie dwie karty Orange i Plush Abo i na obydwu się apka wiesza i wywala komunikat że nie ma połączenia z internetem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Też pisałem do spotify w załączniku ostatnia odpowiedź Emotikon: Smutny


Screenshot_20191217_210754_com.twitter.android.jpg

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@devkoko a tak z ciekawości sprawdź czy w momencie jak nie działa spotify działa Ci strona nasz.orange.pl


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@wozek1993na WiFi działa ale to net z UPC więc muszę sprawdzić na mobilnym z Orange, ogólnie jak mi wywalało Spotify to reszta działa prawidłowo, strony www się otwierały więc nie było z tym problemów. Widziałem że dzisiaj była jakaś aktualizacja apki więc może coś się poprawi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Pochwale się bo od kilkunastu godzin Spotify działa bez zarzutu! Jestem w szoku, jeszcze tak długo mi sie sie zdarzyło żeby działało. Rano sprawdzę i dam znać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@dominik00 każdy kto się pochwalił, żałował następnego dnia 😂