Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Wracając do Spotify, serwery mają przeciążone, coraz bardziej nachalnie do abonamentu namawiają, gro problemów z aplikacją pewnie u nich siedzi, nazbyt popularne się Spotify się stało.

Temat zaczął się od iPhone, te fony jakoś średnio pasują do naszych sieci (akcent na prepaid), ipv6 nie jest u nas standardem, fon jednak wymaga tego do poprawnej pracy (Dane Mobilne), wcześniej było lepiej (Orange) a teraz gorzej z ipv6, dlaczego nikt oficjalnie nie pisze.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@Katani1  problem jest głębszy, może i na twoim koncie, ale szerokiej wiedzy nie mam, ba od zaplecza też nie zbadam, tu możemy lużno podyskutować, konkrety to na czat czy telefonicznie.


Niestety za każdym razem słyszę że, telefon zły karta sim zła, ja głupi, źłe ustawienia a jak już wszystko zanguje to mówią, że wina spotify. Apropo ustawień IPv6 to ja korzystam od tygodnia z ipv4 i dalej jest to samo. Piszesz o spotify z tego co wiem problem występuje tylko u użytkowników orange a błędy wywalane z spotify są takie same jak z nasz.orange. Apropo iphona ja osobiście mam androida. Symptomy wszyscy mamy takie same, różne telefony, różne ustawienia. Jedyne co nas łączy to operator czyli wszyscy jesteśmy w Orange. Dla mnie jest jasnym, że wina leży po stronie Orange. Dlatego proszę przestać zwalac winę na wszystko i wszystkich, bo jednym winnym jest operator. Do czego poniekąd się przyznaje. A na forum itak znają sie obrońcy. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@wozek1993  masz problemy z Orange? Jakieś dowody na potwierdzenie tego... Jeśli Dane Mobilne ci nie działają, zgłoszenia nic nie dają, to jeśli to prepaid, to jest kilka rozwiązań, jesteś aktywny w temacie, to chyba wiesz o czy myślę. Nie można wszystkiego do jednego worka wrzucać, każdy ma inne wymagania, ba co niektórzy na prepaid modemy mają i oczekują wsparcia ipv6, takowe dostępne jest tylko w abonamencie, Mobilna wersja Nasz Orange, raz działa lepiej a raz gorzej, to można na wi-fi zaobserwować, wtedy nie ma opcji że coś z połączeniem nie tak, podobnie ze Spotify > przetestować na wi-fi.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@wozek1993  masz problemy z Orange? Jakieś dowody na potwierdzenie tego... Jeśli Dane Mobilne ci nie działają, zgłoszenia nic nie dają, to jeśli to prepaid, to jest kilka rozwiązań, jesteś aktywny w temacie, to chyba wiesz o czy myślę. Nie można wszystkiego do jednego worka wrzucać, każdy ma inne wymagania, ba co niektórzy na prepaid modemy mają i oczekują wsparcia ipv6, takowe dostępne jest tylko w abonamencie, Mobilna wersja Nasz Orange, raz działa lepiej a raz gorzej, to można na wi-fi zaobserwować, wtedy nie ma opcji że coś z połączeniem nie tak, podobnie ze Spotify > przetestować na wi-fi.


Dowody? Zobacz kilka stron wcześniej jak pracownik pisze, że jest problem i nad nim pracują. Co oznacza problem po ich stronie. Dokładnie jeszcze raz opiszę jak wygląda problem, bo mam wrażenie, że się nie wczytaleś. Internet działa normalnie nie dział ani spotify aplikacja ani spotify.com ani nasz.orange. Na Wi-Fi wszystko działa normalnie. Po włączeniu i wyłączeniu trybu samolotowego dokładnie 1 sec wszystko wraca do normy i problem wraca po kilku minutach po kilku godzinach lub po 1 dniu. Ustawienia mam ipv4 więc nie wiem czemu piszesz o IPV6. Temat na spotify zakładałem, zgłosiło się do mnie około 20 osób i każda jedna jest w orange dlatego zajrzałem na to forum i zacząłem szukać tematu. Czy te 2 dowody na winę po stronie operatora wystarczą? Zresztą do mojego telefonu wkładam inna kartę i wszystko działa a to chyba wyjaśnia temat w 100% bo wyklucza wine mojego telefonu, mojej aplikacji, mojego oprogramowania i ogólnie moja wine, że coś nie działa. A jedyne co robię przy zmianie karty to zmiana operatora i jego wszystkich ustawień itp. itd. 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@wozek1993  to albo kiepska lokalizacja i tam są problemy jeszcze, lub jak pisałem bug jakiś na koncie Orange, zgłoszenie się robi i sekcja techniczna to naprawia, ja i znajomi nie mieliśmy takich problemów, nie wiem czy to fart czy coś innego, jakoś na Śląsku to przeszło bez grubszych problemów, ba teraz ustąpiło całkowicie, nie korzystam już z trybu samolotowego, by problemy z Danymi Mobilnymi czy Spotify naprawić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Serwery Spotify przeciążone (proszę o wiarygodne źródło informacji) Spotify mało popularne, Xiaomi generalnie jest be. Ja nakręcam temat i hejtuje tu na forum, generalnie problemu nie ma bo jednemu panu z forum wszystko działa. Problem jest lokalny a nie globalny.

 

Mam prośbę do wszystkich którzy pisali i piszą tu w tym temacie, zajrzyjcie proszę na stronę 14 tego tematu, na tej stronie są wpisy osób z jakich części stron Polski są i gdzie występuje problem, i bynajmniej nie są to moje wpisy. Proszę tu jest link, proszę czytać do końca tej strony

 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/thread-id/14503/page/14#U1717...

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  gro przestało pisać o problemach w temacie, więc widocznie problem naprawiono, dawałem zrzuty z aplikacji że działają, a kilku upierało się że nie działają, to jakieś dziwne jest, nie uważasz?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Proszę cię, to nie jest problem jednej osoby tylko SPOREJ ilości osób. Nie wszyscy którzy mają ten problem lecą z tym od razu na forum. I jaki kłopot z lokalizacją? Tak jak wspomniano, dużo osób podawało daleko od siebie oddalone regiony. WSZĘDZIE powtarzają sie te same objawy, które sprowadzają się tylko do jednego - Orange i tu raczej nie ma dyskusji. Nie wiem jak inaczej można to wytłumaczyć?? Korzystasz z transmisji komórkowej w sieci Orange i nie działa ci Spotify. Korzystasz z transmisji komórkowej z innej sieci i działa ci Spotify...

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@dominik00  tak szczerze... obecnie masz problemy z Danymi Mobilnymi i Spotify?

Wcześniej było sporo postów, więc nie neguję że był problem, ale nie było awarii, jednak tak to można odebrać czytając Forum.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Jeśli dane nie działają prawidłowo to mamy awarię czy nie? Tak tylko pytam.

Drugie pytanie: skąd ta wiedza? Zastanawiające, naprawdę zastanawiające