Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ok,

dzięki, ale czy to jest normalne? Pozdrawiam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@W domu nie mogę mieć stałego łącza niestety, więc alternatywą do radiówki jest Orange w którym mam publiczne IP.

 

Nie robiąc offtopa, cały czas byłem zadowolony, ale ostatnie problemy gdzie z początku sam myślałem że mój telefon świruję, wypiąłem kartę, wsadziłem od innego operatora i wszystko działa nieprzerwanie. Nie są lata 90 żebym do Internetu musiał się łączyć za każdym razem jak chce skorzystać, a tak to trochę wygląda.

 

Dane internetowe mam włączone w telefonie nieprzerwanie, jak również WIFI, więc gdy wchodzę do biura przełącza się na WIFI wychodzę powinien być internet, a nie mam takiej pewności.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Andy064napisał(-a)

Dzięki, ale czy to jest normalne. Pozdrawiam.


Yyy? Nie jest, niestety, są dwa wyjścia, albo czekać i liczyć że coś naprawią, albo zmiana sieci na inną.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Godz. 19.30 znowu padła strona i poczta i znowu samolot...

Ja już nie doładowuję swojego nr, wykorzystuję środki i bonus internetu. Doraźnie przelew sms z innego numeru. Po wyzerowaniu konta pozostaje jedyna słuszna decyzja.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych


@Katani1napisał(-a)

Godz. 19.30 znowu padła strona i poczta i znowu samolot...

Ja już nie doładowuję swojego nr, wykorzystuję środki i bonus internetu. Doraźnie przelew sms z innego numeru. Po wyzerowaniu konta pozostaje jedyna słuszna decyzja.


...zmienisz samolot @Katani1 ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Samolot zostaje, mam nowy. Zmienię linie lotniczą w której służy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Katani1 ja mam ważność konta do 31.12.2019 i 30zł na kolejne doładowanie, jest to prezent od firmy Orange za pomoc w nagraniu dwóch materiałów do analizy, 6 grudnia skontaktowałem się z pracownikiem z działu technicznego powiedziałem że mam sytuację o którą prosił, czyli internet działa wszędzie oprócz Spotify, rozmawialiśmy na WhatsApp i wykonywałem na swoim telefonie polecenia o które prosił. Potem za chwilę zadzwonili z obsługi klienta i wtedy dali mi 30zł w ramach podziękowania za współpracę i materiał do analizy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Czyli można? I tak powinno być z każdym użytkownikiem, dział techniczny powinien tu pisać co 2-gi post, rozmawiać z nami, co za ludzie... 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@Katani1 ja mam ważność konta do 31.12.2019 i 30zł na kolejne doładowanie, jest to prezent od firmy Orange za pomoc w nagraniu dwóch materiałów do analizy, 6 grudnia skontaktowałem się z pracownikiem z działu technicznego powiedziałem że mam sytuację o którą prosił, czyli internet działa wszędzie oprócz Spotify, rozmawialiśmy na WhatsApp i wykonywałem na swoim telefonie polecenia o które prosił. Potem za chwilę zadzwonili z obsługi klienta i wtedy dali mi 30zł w ramach podziękowania za współpracę i materiał do analizy.


Ja za utrudnianie im życia na Twitter pewnie nic nie dostanę 😂 już post zablokowali z grafiką ale spokojnie, wstawię jeszcze raz o 23 jak będą spali i może do jutra się utrzyma 😁😁 a i po ostatnim samolocie teraz znowu musiałem startować i lądować 🤔


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja nie potrzebuję prezentów od sieci, chce tylko, aby wykupiona usługa działała poprawnie. Na innych numerach rodziny w Orange, którymi "zarządzam" nie ujawniłem żadnych problemów w działaniu sieci. Nie teges jest tylko z moim nr, który używam od czasów Idei.