Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Godz, 15.08 - NO i poczta nie działa. Znowu krótki przelot i jest OK 😞

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych


@Katani1napisał(-a)

Godz, 15.08 - NO i poczta nie działa. Znowu krótki przelot i jest OK 😞


@Katani1 , na jak długo Ci działa? Zostaniesz zawodowym oblatywaczem Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Od ostatniego lotu działało ok. 20 godzin.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Katani1napisał(-a)

Od ostatniego lotu działało ok. 20 godzin.


mam pytanie a ty dane komórkowe w telefonie wyłączasz, czy masz załączone cały czas? Bo ja gdy nie potrzebuję internetu to wyłączam, i praktycznie zdarza się to codziennie kiedy późnym wieczorem wyłączam dane komórkowe w telefonie, i później rano załączę, to internetu nie mam. Dopiero gdy użyję samolotu to internet powraca. Nie chcę być złym prorokiem, ale uważam że Orange sobie z tym problemem nie poradzi, trwa to już przeszło miesiąc i nic się w tym temacie nie zmieniło. Sprawa wydaje się być bardzo skomplikowana, i boją się cokolwiek grzebać i ruszać w ustawieniach, żeby nie doszło do sytuacji takiej, że u jednych internet zacznie działać poprawnie, a w innej ofercie mam tutaj na myśli abonament i Orange flex ( ich nowość) zaczną się problemy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

To może warto zgłosić problem gdzie indziej, nie wiem, głębiej, albo rozsiać info na innych portalach, obsmarować ich gdzie się da. Jak będzie rozgłos to ktoś się tym w koncu zainteresuje, zwłaszcza osoby chcące przenieść się do Orange niech dadzą sobie na razie spokój. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

15.30 działało 17.08 już nie numer macie sprawdźcie 1.30h u mnie, na tą chwilę dalej nie działa ale na Wi-Fi jadę, zaraz czyli 17.10 odpalam lot i znowu zacznie działać. Pozdrawiam 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@RobiKnapisał(-a)

orange.png
Na modemie który mam wpięty w router też wysypuję się nasz.orange myślałem że to strona padła, ale po przełączeniu się na P L A Y działa  : /


Mogę na Twitter grafikę wrzucić? Spodala mi się 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

@RobiKnapisał(-a)

orange.png
Na modemie który mam wpięty w router też wysypuję się nasz.orange myślałem że to strona padła, ale po przełączeniu się na P L A Y działa  : /


Mogę na Twitter grafikę wrzucić? Spodala mi się 😁


😂😅😂😅🤣😂🤣


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@wozek1993napisał(-a)

@RobiKnapisał(-a)

orange.png
Na modemie który mam wpięty w router też wysypuję się nasz.orange myślałem że to strona padła, ale po przełączeniu się na P L A Y działa  : /


Mogę na Twitter grafikę wrzucić? Spodala mi się 😁


😂😅😂😅🤣😂🤣


Moich postów nie mogą edytować 😂 ale autor może mnie zgłosić dlatego pytam o zgodę 😂😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

@murashidnapisał(-a)

@wozek1993napisał(-a)

@RobiKnapisał(-a)

orange.png
Na modemie który mam wpięty w router też wysypuję się nasz.orange myślałem że to strona padła, ale po przełączeniu się na P L A Y działa  : /


Mogę na Twitter grafikę wrzucić? Spodala mi się 😁


😂😅😂😅🤣😂🤣


Moich postów nie mogą edytować 😂 ale autor może mnie zgłosić dlatego pytam o zgodę 😂😂


A dlaczego to twoich postów nie mogę edytować? Zdradź słodką tajemnicę