Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja przed chwilą o 12:12 załączyłem dane w telefonie internetu nie miałem w ogóle, o 12:17 użyłem trybu samolotowego, ponownie włączyłem dane, internet już jest, wszystko działa, i tak do następnego razu, zabawa głupiego.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Macie otwarte zgłoszenia techniczne? Ja wczoraj ponowienie otworzyłem poprzednie dotyczące Spotify. Wczoraj dołożyłem problem z Nasz Orange i poczta, a dziś jeszcze z aplikacją Santander. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

Macie otwarte zgłoszenia techniczne? Ja wczoraj ponowienie otworzyłem poprzednie dotyczące Spotify. Wczoraj dołożyłem problem z Nasz Orange i poczta, a dziś jeszcze z aplikacją Santander. 


Oczywiście zgłoszenie zrobiłem 28 listopada i moje zgłoszenie nie zostało zamknięte tak jak tutaj niektórzy pisali, a poza tym jestem w stałym kontakcie teraz już z dwoma pracownikami z działu technicznego, mają do mnie mój numer telefonu Ja mam do nich. Tak więc myślę że już mi nikt nie zarzuci tak jak to próbował robić pan Irek, że może jestem z konkurencji, i próbuję siać ferment. Pierwszy pan z działu technicznego 6 grudnia, nagrał na moim numerze dwie sekwencje, dwa materiały do analizy nad którymi mieli się zastanawiać w poniedziałek co jest grane i o co chodzi, jak widać mamy już piątek a problem dalej występuje, więc myślę że to poważna sprawa, bo gdyby to się rozchodziło o 100 czy 200 osób to myślę że Orange machnąłby ręką, pewnie skończyłoby się na tym, że jak się nie podoba to sobie zmień sieć, ale problem musi dotyczyć bardzo dużej ilości osób że Orange się tym zajmuje.

 

Ps. Zapomniałem jeszcze napisać że ma do mnie numer telefonu ten pan, bo w wiadomości prywatnej prosił mnie czy mogę podać mu swój numer telefonu, które oczywiście udostępniłem.

https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/52


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Temu Panu też podałem mój. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

Temu Panu też podałem mój. 


No to więc obydwoje jesteśmy zweryfikowani,i to co mówimy i piszemy tutaj na forum, kiedy podajemy konkretne przykłady i godziny występowania problemu, mogą w bardzo łatwy sposób zweryfikować.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Również podawałem swój kontakt na życzenie @Mat. Problem zgłosiłem na 3 numery, 1x flex (mam przy sobie ale np. Spotify Connect akurat teraz nie sprawdzę) i 2x OFnK (aktualnie nie mam przy sobie). Dowiedziałem się, pytając na czacie flex po otrzymaniu SMSa z poradą, że moje zgłoszenie flex zostało zamknięte, zatem przekazałem, żeby je otworzyć, bo problem nie został rozwiązany.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

Również podawałem swój kontakt na życzenie @Mat. Problem zgłosiłem na 3 numery, 1x flex (mam przy sobie ale np. Spotify Connect akurat teraz nie sprawdzę) i 2x OFnK (aktualnie nie mam przy sobie). Dowiedziałem się, pytając na czacie flex po otrzymaniu SMSa z poradą, że moje zgłoszenie flex zostało zamknięte, zatem przekazałem, żeby je otworzyć, bo problem nie został rozwiązany.


To więc jest już nas trzech którzy zostali zweryfikowani,za chwilę okaże się że wszyscy którzy tutaj piszemy na forum, podawali swoje numery telefonów, no i dobrze, przynajmniej widzą że to co piszemy i podajemy konkretne godziny występowania problemów, nie jest żadną ściemą, bo tak jak już wcześniej napisałem mogą w bardzo łatwy sposób to zweryfikować.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Też wysyłałem numer ale bez odpowiedzi 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nie działa spotify na transmisji danych

Koledzy działają i sprawdzają. Sprawa nie jest jednak tak oczywista. Dzięki za przykłady.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

@Mat przedlądam czasami ten temat i jakoś nie zauważyłem problemów z korzystaniem NO na transmisji danych z Orange. Owszem występują utrudnienia zauważalne, jak długie ładowanie się strony NO, ale nie na tyle aby wyskoczył błąd. Czy sprawa jest jakaś poważna, że tyle użytkowników narzeka na problemy ze stroną NO jak i Spotify?