Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie dalej problem. Od rana dwa restarty danych przez włączenie trybu samolotowego. Nie działa strona NO i poczta orange.pl. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nie działa spotify na transmisji danych

Ok, jeszcze krótkie uzupełnienie: 

Przed testowaniem włączcie tryb samolotowy, po jego wyłączeniu odczekajcie ze dwie minuty, następnie próba połączenia. Rozumiem że problem nadal ze Spotify?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie jest problem z spotify i nasz.orange.pl i zawsze razem jak nie działa 1 to i 2 nie działa 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja nie korzystam ze Spotify. Jednak jak widać po postach problemy ze Spotify występują w tym samym czasie co ze stroną NO, pocztą, aplikacjami bankowymi itp.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Nie działa spotify na transmisji danych

Zdaje się, że to ogólny problem związany z rezygnacją z restartu połączenia i uśpieniem połączenia. Na routerze najprościej to wymusić chwilowe przejście z 4G na 3G np. poprzez zadzwonienie na router lub z routera.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie Spotify jak na razie działa. Przestał za to działać Nasz Orange (teraz pisze z WiFi). Wcześniej nie miałem tego problemu. Nie działa także aplikacja Mail na iOS. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie jak na razie odpukać wszystko działa, co będzie dalej jak będzie jutro zobaczymy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie już 2 dni działało a dzisiaj się 2 razy wysypalo 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

U mnie już 2 dni działało a dzisiaj się 2 razy wysypalo 


A włączyłeś i wyłączyłeś tryb samolotowy, i zrestartować telefon? Jeśli nie to zrób to i później testuj dane czy chodzą prawidłowo, bo Orange wprowadził jakieś poprawki konfiguracyjne, i wymagane jest właśnie włączenie i wyłączenie trybu samolotowego i restart telefonu.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@wozek1993napisał(-a)

U mnie już 2 dni działało a dzisiaj się 2 razy wysypalo 


A włączyłeś i wyłączyłeś tryb samolotowy, i zrestartować telefon? Jeśli nie to zrób to i później testuj dane czy chodzą prawidłowo, bo Orange wprowadził jakieś poprawki konfiguracyjne, i wymagane jest właśnie włączenie i wyłączenie trybu samolotowego i restart telefonu.


Tak dokładnie to restart nie jest konieczny, wystarczy tryb samolotowy