Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Właśnie dostałem SMS z Orange. Moje zgłoszenie dotyczące Spotify zostało zamknięte. Problem rozwiany. Mam włączyć i wyłączyć telefon. W takim razie zaczynamy testować. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja również dostałem SMSa:

(SMS-1/2) Utrudnienia związane z serwisem Spotify zostały usunięte. Jeśli utrudnienia nadal będą występować sugerujemy

(SMS-2/2) włączenie i wyłączenie tryby samolotowego. Pozdrawiamy, Orange.

Dostałem go na numer flexa, który podawałem jako kontaktowy zarówno dla samego flexa jak i OFnK, więc zobaczymy, czego dotyczy.

Ustawienia na flexie zresetowane do domyślnego internetipv6, wszystkie urządzenia przeszły restart, zaczynamy sprawdzać. Na początek - Spotify i Spotify Connect o 14:30 działają na każdym urządzeniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja z kolei chciałem wszystkich poinformować że kontaktował się ze mną Pan z działu technicznego z którym jestem w stałym kontakcie i telefonicznym i na WhatsAppie, prosił abym przekazał tu na forum informację że w dużej mierze problem został opanowany, a jak będą jeszcze jakieś błędy to wiedzą gdzie szukać, u mnie jak na razie internet jest i wszystko działa łącznie ze Spotify, ale jak dla mnie to potrzeba jeszcze więcej czasu przynajmniej dzień albo dwa żeby potestować, czy to połączenie jest stabilne, czy nie zrywa połączenia, czy wszystko jest ok.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

To w końcu jak ma wyglądać konfiguracja APN tak jak pan z orange wcześniej napisał czy domyślne?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

To w końcu jak ma wyglądać konfiguracja APN tak jak pan z orange wcześniej napisał czy domyślne?


Chyba domyślnie zresztą zaraz się zapytam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@Koloryzowanienapisał(-a)

To w końcu jak ma wyglądać konfiguracja APN tak jak pan z orange wcześniej napisał czy domyślne?


Chyba domyślnie zresztą zaraz się zapytam


Odpowiedz z działu technicznego:

 

Dowolna. Na APN internet z protokołem ipv4 albo na APN internetipv6 z protokołem ipv6. Obie powinny działać poprawnie


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na flexie na domyślnym internetipv6 nie działa Spotify Connect, działa po przełączeniu się na kartę PLAY. Dwa pozostałe urządzenia, do których się podłączam, działają na kartach OFnK.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

To w końcu jak ma wyglądać konfiguracja APN tak jak pan z orange wcześniej napisał czy domyślne?


Dowolna. Jeśli telefon jest skonfigurowany do internetipv6 i jest jakiś problem, należy zmienić konfigurację na domyślną dla internetu - zgodnie z http://ustaw.orange.pl, tj.

 

Domyślna konfiguracja internetu (APN internet)
Nazwa
: dowolna (np. internet)
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
Typ uwierzytelnienia: PAP lub CHAP (z listy)
Typ APN: default
Protokół APN: IPv4 (z listy)

Jeśli konfiguracja jaką posiadasz działa bez problemu, jej zmiana nie jest potrzebna 🙂


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nie działa spotify na transmisji danych

Dziś dalszy ciąg poprawek, dajcie znać czy ktoś jeszcze ma problem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja żeby wejść teraz na no musiałem właśnie tryb samolototy włączyć, wyłączyć. Więc tak problem jeszcze występuje. Numer wysłałem.