Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Nie mogę już edytować poprzedniego posta. Już miałem po południu pisać, że chyba z moim flexem coś zrobili ale godzinę temu "wróciło do normalności", na flexie znowu nie działa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

W artykule w internecie przeczytałem komentarz przedstawiciela Orange twierdzącego, że problemu nie ma, więc chciałbym go tylko zapewnić, że jest :). Restart telefonu tymczasowo pomaga, problem jednak bez przerwy powraca i jest niesamowicie irytujący.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Nie działa spotify na transmisji danych

Czołem! 

 

dziś w ciągu dnia wprowadziliśmy zmiany w sieci które powinny wyeliminować już ten problem, gdyby jednak było inaczej dajcie znać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Właśnie przed chwilą nie działała mi apka mój orange z powodu jak twierdziła braku internetu, który działał bo cały czas na LTE siedzę. Na wifi się uruchomiła normalnie. Spotify teraz odziwo dziala na danych komórkowych. Więc połowicznie zaczęło działać chociaż to za krótko by wydać werdykt. Zobaczę jak jutro będzie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

comment_H9kpW5WDlTB0WdzXsZ2EkBPwhIUAqqCX,w400.jpg

@Mat, dzięki, będziemy sprawdzać. Tymczasem - nadal mam problem ze Spotify Connect na flex, działa na za to na karcie PLAY, po WiFi i nawet na drugim tele na OFnK. Na OFnK - tutaj na iPhone z kartą OFnK, wyłączone WiFi, połączenie przez Spotify Connect do komputera korzystającego z routera WiFi z inną kartą OFnK.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja nie mogłem otworzyć tego forum na LTE Orange - musiałem się przełączyć na wifi z play lte. Inne strony działają, choć niekoniecznie szybko.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@PawełMnapisał(-a)

Ja nie mogłem otworzyć tego forum na LTE Orange - musiałem się przełączyć na wifi z play lte. Inne strony działają, choć niekoniecznie szybko.


Dokładnie tak jak napisałeś niekoniecznie szybko, ja mam dalej problem ze Spotify, właśnie przed chwilą załączyłem dane i Spotify nie działa a internet w telefonie mam normalnie.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid  internet mobilny powinien działać już poprawnie, Spotify łapie bugi, ale czy to wina Orange, ja wątpię, za dużo robią aktualizacji, aplikacja raz działa lepiej, raz gorzej, odinstalować i zainstalować ponownie, czekać na kolejną aktualizację, mi 2 razy dziś ją przytkało, ale po zamknięciu i ponownym uruchomieniu, działała poprawnie 2 godziny, reszta aplikacji i forum NO, działa ok, zmieniłem ciut ustawienia danych mobilnych (jakby co są zrzuty na forum).


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nie działa spotify na transmisji danych

Jesli ktoś ma problemy z działaniem internetu, prosimy o wyłączenie i ponowne włączenie telefonu.

Po restarcie, problem ze Spotify nie powinien powrócić.