Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mam to samo. Musiałem wifi włączyć żeby wczytać ten wątek. Ogólnie żeby wczytać ta stronę czy apke Orange muszę włączyć wi-fi. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Transmisja danych ostatnio u mnie w ogóle nie dziala.  Zastanawiam się czy nie jest to związane ze zmianami w Orange na kartę i targami w jakimi jesteśmy.  Ta sama lokalizacja ja  POP brak LTE , kolega FREE działa LTE.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

W piątek dostałem takiego smsa w odpowiedzi na zgłoszenie:

 

Screenshot_20191208-144433.png

Dzisiaj włączyłem ipv6. Pomimo znanych problemów z tym apn, na razie wszystko działa. Ciekawe jak długo...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja mam cały czas 6. 10 minut temu wysypała się cała łączność.. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

To z ciekawości zmień na ipv4.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja mam IPv4 a problem u mnie występuje


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja też miałem, ale zmieniłem zgodnie z sugestią w sms. Jednak sceptyczny jestem, co do tego rozwiązania.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Podpinam się mi też nie działa karta w routerze 😞

Wielkopolska


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

I jak tam ludzie? Bo ja dalej mam problem a teksty od ludzi z Orange, że u nich jest wszystko w porządku doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Kartę w tablecie przeniosłam do Vikings Mobile i od soboty jak na razie wszystko mi działa, za to Orange na telefonie wysypało mi się już dzisiaj z 7 razy, łącznie z tym, że nie mogłam się zalogować do aplikacji banku. Żałuję, że tydzień temu wpłaciłam sobie kasę na konto, trzeba było przenieść numer i mieć ich tam gdzie słońce nie dociera bo po co człowiekowi milion GB internetu jak nie może z niego korzystać. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Tak żem czuł 😞  Przy APN:internetipv6 problem z łączeniem ze stroną nasz.orange.pl też występuje, poczta w domenie orange.pl działała przez 24 godziny. Natomiast były inne problemy, np. łączenie z aplikacją banku całkowicie rozłączało internet. Po ponownym połączeniu z siecią telefon tkwił przez pół godziny na H+, zanim załapał LTE. Tak więc wracam do ipv4 i czekam na rozwój wypadków.