Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 25
  • 1

Nie działa spotify na transmisji danych

Również miewam problemy z transmisją danych na Spotify i radiem internetowym. Pomaga restart telefonu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Właśnie sam zacząłem szukać problemu z racji ze spotify i aplikacja santandera nie działają mi na LTE. Gdzie 2 tygodnie temu dzialało wszystko normalnie. Spotify restartowanie reinstalowane dane usówane i totalnie nic to nie zmieniło dopiero na wifi działa. Generalnie jestem z Wielkopolski ale wczoraj przejechałem do Wrocławia i tu i tu leży 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Protein1napisał(-a)

Właśnie sam zacząłem szukać problemu z racji ze spotify i aplikacja santandera nie działają mi na LTE. Gdzie 2 tygodnie temu dzialało wszystko normalnie. Spotify restartowanie reinstalowane dane usówane i totalnie nic to nie zmieniło dopiero na wifi działa. Generalnie jestem z Wielkopolski ale wczoraj przejechałem do Wrocławia i tu i tu leży 


Czyli ewidentnie widać że jest to problem globalny. Śląsk, Podkarpacie, Wielkopolska, dolnośląskie.

Mam pytanie a jest ktoś z Mazowsza albo z Kujawsko-Pomorskiego, jest ktoś z Mazur albo z Pomorza?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Szczecin, od 3 dni problem.

Taryfa na kartę.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dziś zgłosiłem to do BOK, Pani powiedziała, że przekaże działowi technicznemu i na tym by się skończyło. Natomiast co dziwne, kilka dni nie używałem Spotify, dziś wchodzę z ciekawości i... zadziało od razu! Ciekawe na jak długo. Pozdrawiam ze świętokrzyskiego, gdzie problem też występuje 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@dominik00napisał(-a)

Dziś zgłosiłem to do BOK, Pani powiedziała, że przekaże działowi technicznemu i na tym by się skończyło. Natomiast co dziwne, kilka dni nie używałem Spotify, dziś wchodzę z ciekawości i... zadziało od razu! Ciekawe na jak długo. Pozdrawiam ze świętokrzyskiego, gdzie problem też występuje 😄


Fajnie że podajecie w jakich częściach Polski występuje problem 👍👍👍 już chyba nikt nie powie że to problem lokalny.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Kolejną śmieszną rzeczą jest to, że już nawet ten wątek nie włącza się z transmisji Orange, tymczasem na wi-fi wszytko hula! Niech ktoś jeszcze powie, że to nie wina Orange....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Dobrych kilka lat temu, jeszcze za czasów starego forum Orange w ofertach na kartę był problem z losowym rozłączaniem sesji internetu. Po restarcie urządzenia wszystko też działało poprawnie przez jakiś czas. Mimo licznych zgłoszeń nikt z Orange nie potwierdził występowania tego problemu. Teksty konsultantów typu: u nas jest OK, u ciebie jest źle były na porządku dziennym. Problem ustał po miesiącu - dwóch, też nie podano żadnej informacji dlaczego.

 

Reasumując, wg mnie wiedzą, że mają coś skopane w sieci, ale nie powiedzą. Jakby to wyglądało w sieci #1...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

W Kujawsko-Pomorskim (Bydgoszcz) jak w Wielkopolskim (Konin) nadal występuje problem. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Bo teraz już nie tylko Spotify się wysypuje, u kumpla wywala neta w aplikacji bankowej, tryb samolotowy pomaga, 15 lat jestem w tej sieci i nigdy nie było takiego gnoju jak teraz z tą trasmisją danych. Przez miesiąc nie potrafią tego ogarnąć tak samo jak VoLTE dla Xiaomi...