Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dostałam bonusu za doładowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 769
  • 2918
  • 25

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@Piotr1984 

Nie przesadzaj, Play działa tak samo. Zgłaszałem im na czat w Play i raz po moim zgłoszeniu przyznali a za miesiąc było to samo i ponowna reklamacja.

W skrócie to trzeba poczekać aż system wszystko przemieli 😉 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2232
  • 12520
  • 57

Nie dostałam bonusu za doładowanie


@Piotr1984napisał(-a)

I to ma być rozwiązanie ! Wcale nie śmieszne. Orange ma opóźnienia we wszystkim jeśli chodzi o odświeżenie  informacji np.  na temat moich usług czy stanie konta w aplikacji powiadomienia dopiero na drugi dzień przychodzą.  No żałość ten orange.


W aplikacji Mój Orange w ten sam dzień, aktualizacja wszystkiego jest, po co spamujesz temat!

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Ty chyba na innej planecie mieszkasz . Nic tylko problemy z orange jakie spamowanie tematu temat jest dalej aktualny aplikacja nie działa poprawnie. Nie masz problemu z orange,  świetnie ja ciągle mam problemy z waszymi usługami. Do roboty naprawcie ten bajzel co tu macie. Od 12tej nic się nie zmieniło.


Screenshot_20240925-152811.jpg

 

 

__________

Edytowałem wpis - Rafał


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 769
  • 2918
  • 25

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@Piotr1984 

Wiem że to głupio zabrzmi ale zrób restart telefonu/routera, miałem to samo i po restarcie routera aplikacja ożyła 🤣


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2232
  • 12520
  • 57

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@Piotr1984 jeśli aplikacja nie działa poprawnie, to wypada ją przeinstalować 😎

U mnie działa poprawnie, to że u ciebie inaczej, może być winą buga na koncie i trzeba to zgłosić, narzekać każdy potrafi, jak ci nie pasuje Orange, to zmienić operatora i tyle 😎