Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 2167
  • 19

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

Mam pytanie co do rejestracji przez aplikację. Czy dobrze rozumiem że rejestruje na dane które już są zarejestrowane inne moje numery i podpięte pod aplikację czy też rejestruje na podane przez mnie dane i wymaga potwierdzenia jakimś np.dokumentem ?

 

 

 

 

_________________________

*Post wydzieliłem z tematu "Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

@Zeusek numer jest rejestrowany na takie dane, jakimi jesteś zalogowany/zarejestrowany na koncie Mój Orange w aplikacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1593
  • 6892
  • 51

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

Myślę że ten post Rozwiązano: Dodanie nowego numeru do mój orange - Nasz Orange - 192683 odpowiada na Twoje pytanie. 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 2167
  • 19

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

@tolek 

Tamto ma już 4 lata, mogło się dużo zmienić w tym czasie.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2124
  • 11935
  • 54

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

@Zeusek jeśli rejestrujesz numer na siebie i te dane ma Orange, to nie trzeba potwierdzenia, nawet @ może być inny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

@Zeusek numer jest rejestrowany na takie dane, jakimi jesteś zalogowany/zarejestrowany na koncie Mój Orange w aplikacji.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 587
  • 2167
  • 19

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

Jeszcze się dopytam bo możliwe że niedługo będę rejestrował kartę.

1. rejestruje aplikację przez mojeID przez bank. W mBank jak mniemam jest to możliwe.

2. rejestruje kartę SIM przez aplikację.

 

Ps. Obecnie używam aplikacji zarejestrowanej na moją Mamusie a chciałbym zmienić na moje dane bez chodzenia do punktu Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Na jakie dane jest rejestracja przez aplikację? Czy da się na jakieś inne?

@Zeusek skoro nie masz jeszcze usług zarejestrowanych na siebie w Orange, to proponuję zakupić starter w dowolnym punkcie, najlepiej w Żabce, są często dodatkowe GB w promocji i na miejscu zarejestrować nowy numer. Lista pinktów do rejestracji jest spora, najszybciej sklepy spożywcze, stacje paliw, kioski itp. Potem bez problemu założysz sobie konto Mój Orange na swoje dane i kolejne numery zarejestrujesz w aplikacji lub SMS-em. 

Rejestracja SMS-em: wysyłasz SMS o treści numer telefonu aktywny w Orange, na który ma być zarejestrowany nowy numer, pod numer 80280 z nowego startera. Czas rejestracji to około 3-5 minut. Numer, który jest w Orange wcześniej musiałbyć zarejestrowany na dowód. Jeśli był SMS-em, to kolejnego nie będzie się dało zarejestrować.