Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?

Post wydzielony z tematu Masz minuty" - moderator Wojciech.

 

Czy jak wyłącze masz minuty, by nie przedłużało się na kolejny miesiąc to zgromadzone minuty przepadają czy mogę je wykorzystać do końca ich ważności?

5 ODPOW. 5

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?


@Sandrusianapisał(-a)

Post wydzielony z tematu Masz minuty" - moderator Wojciech.

 

Czy jak wyłącze masz minuty, by nie przedłużało się na kolejny miesiąc to zgromadzone minuty przepadają czy mogę je wykorzystać do końca ich ważności?


Myślę, że jeśli wyłączysz usługę to i zgromadzone minuty również przepadną

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Masz-minuty-i-masz-SMS-y/ta-p/132657#article-anc...

Emotikon: zakłopotany


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?

Z jakiego powodu nie przedłużyło?

Brak środków na koncie (1 zł)?

 

4. Opłata za każdy wariant Usługi wynosi 1 zł na 30 dni i jest pobierana automatycznie ze środków pochodzących z doładowań. W przypadku, gdy Abonent nie posiada
wystarczającej ilości środków do pobrania opłaty za Usługę w dniu, w którym powinna zostać pobrana, opłata za Usługę zostanie pobrana po najbliższym doładowaniu, o ile doładowanie nastąpi w ciągu 5 dni, Usługa zostanie wtedy automatycznie przedłużona od pierwotnej daty.
Jeśli doładowanie nastąpi później niż w ciągu 5 dni usługa nie przedłuży się na kolejny
miesiąc i zostanie automatycznie wyłączona.

...

19. Usługa nie odnowi się po zakończeniu Promocji, jeśli Promocja nie zostanie przedłużona.

 

Jak samemu się wyłączy, to też przepadają, ale to jest chyba oczywiste.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?

@Sandrusia  Opłata za każdy wariant Usługi wynosi 1 zł na 30 dni i jest pobierana automatycznie ze
środków pochodzących z doładowań. W przypadku, gdy Abonent nie posiada
wystarczającej ilości środków do pobrania opłaty za Usługę w dniu, w którym powinna zostać
pobrana, opłata za Usługę zostanie pobrana po najbliższym doładowaniu, o ile doładowanie
nastąpi w ciągu 5 dni, Usługa zostanie wtedy automatycznie przedłużona od pierwotnej daty.
Jeśli doładowanie nastąpi później niż w ciągu 5 dni usługa nie przedłuży się na kolejny
miesiąc i zostanie automatycznie wyłączona.a  jeśli sama wyłączysz usługę usługo zostaje wyłączona z ostatnim  dnie jej ważności i środki przepadają .  w pdf wysyłam cały regułami tej usługi  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?

@Citi2017czy dobrze rozumiem, że jak mam jeszcze dużo minut ważnych 20 dni to jak dziś wpiszę kod na wyłączenie masz minut to wyłączy się za te 20 dni jak ważność minut?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Masz minuty - wyłączenie skutkuje natychmiast, czy z końcem ważności?

Tak mówi regulamin ale czy Orange nie zmieniło go  tego nie wiem 🙂