Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limity na dorejestrowanie kart sim w ofercie prepaid za pomocą smsa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366
4 ODPOW. 4

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10940
  • 64

Limity na dorejestrowanie kart sim w ofercie prepaid za pomocą smsa

Pięc numerów to chyba dobra ilość? Setka to już sporo, ale chyba w sam raz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366

Limity na dorejestrowanie kart sim w ofercie prepaid za pomocą smsa

Mam mieszane odczucia. Ostatnio w moim otoczeniu była też pewna afera z dorejestrowaniem na sms. Ktoś komuś przejął komórkę na chwilę i potem różne "nieprzyjemne" rzeczy. Przydałaby się może i opcja na zablokowanie dorejestrowania.

Z drugiej strony - są osoby co kupują startery na promocje na start. Będą miały trudniej - a to też uroki rynku prepaid. A niestety liczba aktywnych punktów gdzie można zarejestrować maleje wg mnie. Często w niektórych twierdzą że już rejestracja u nich została wyłączona (myślę tu o sieciowych typu żabka czy relay).

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Limity na dorejestrowanie kart sim w ofercie prepaid za pomocą smsa

Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z komunikatem ani baza wiedzy na ten temat, ale mnie z kolei ciekawi to, na co zresztą zwrócił uwagę jeden z komentujących na telepolis.pl

 

A mianowicie, o osobach prawnych. Do tej pory ta forma była dostępna dla klientów b2c. Nadto co z jednoosobowymi dzialalnosciami? Tu wyjdzie czepianie się, ale artykuły na telepolis od jakiegos czasu wydają się mi przerażająco słabe. Może dlatego, że nie podoba mi się ich nowy, spiderswebowy wygląd.

 

Wracając do czepianie się. Jednoosobowe działalności powinny być na podstawie nip, ale... To nie osoba prawna 🙂

 

O ile to nie błąd telepolis lub osob u nas, to trochę się dziwię, bo kwestia rejestracji dla firm przez SMS, a dokładniej braku takiej opcji była niby związana z bezpieczeństwem. Jak @Piotrekk85 zauważyłeś, stwarza to pewnego rodzaju ryzyko nadużyć. Dlatego, ja także mam mieszane uczucia. No, ale piszę to z perspektywy klienta, a osoby za to odpowiedzialne, na pewno dokładnie zbadały temat. 🙂

 

Co do wycofywania punktów rejestracji, to się nie wypowiem. Ale mnie osobiście zabolało wycofanie się banku ING z rejestracji. Zwłaszcza, że został tylko bank millenium, który te opcje oferuje. Zapewne koszty zbyt duże 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366

Limity na dorejestrowanie kart sim w ofercie prepaid za pomocą smsa

Co do ING, to raczej współpraca z Blue Media im się nie układa. Ale ostatnio Blue Media podpisały które kolejne listy intencyjne z Orange - więc może pojawią się nowe usługi - bo funkcjonalności na portalu bm.pl są słabo rozwijane.