Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441  

Ja nie narzekam tylko pokazuję sens takiego działania .

Po co te złośliwości , mniej emocji !!!

 w ten sposób pokazujesz i można poznać prawdziwe twoje intencje , w tym temacie dyskusji , a przecież są jeszcze inni użytkownicy  różnych opcji  korzystania . Wiadomo , że każdy prezent cieszy każdą zainteresowaną osobę , ale nie każdy prezent jest dla wszystkich , tylko dla wybranych osób spełniających określone wymagania .Ale jak już poprzednio pisałem nic się nie dzieje beż przypadku.

Bardzo dziękuję za szczerość , niech każdy to oceni .

Pozdrawiam.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1602
  • 5495
  • 60

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

@jan1Jeśli chodzi o intencje, to staram przedstawić jedną rzecz:

Usługi typu Więcej czasu na internet, Więcej czasu na wszystko, KWR za 9zł, to zbyteczny wydatek po 1.06.2023r.

 

Każdy prezent można wykorzystać w jakimś celu i nie powinno być narzekania nie tylko z powodu, ze darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.

 

Ostrożnym to trzeba być z darmowymi prezentami prowadzącymi do płatnej subskrypcji.

 

Z prezentów należy korzystać, choćby dla zapoznania się z właściwościami prezentów, aby doświadczalnie  sprawdzić właściwości usług bez ponoszenia kosztów na płatną aktywację usługi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

@andrzej1441

 konsultowałem przed chwilą temat z infolinią  i otrzymałem odpowiedź , że darmowe bonusy GB za każde doładowanie konta są pobierane w pierwszej kolejności,  a dopiero potem  inne  GB. I usłyszałem ironicznie , po co nazbierałem tyle bonusowych GB . Na prezentowanych tabelkach to ładnie wygląda , a w praktyce już jest inaczej. Czyli moja wina że mam orange free na kartę  i moja wina że skomulowaly mi się bonusy internetowe za cykliczne doładowana konta głównego !

Pozdrawiam.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1602
  • 5495
  • 60

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

@jan1  To mogłeś odpowiedzieć, że teraz będziesz korzystał ze zgromadzonych GB wydając nie więcej niż 1zł raz na miesiąc.

Korzystać a nie tylko utrzymywać możesz, bo masz uśpiony lub aktywny cykliczny NL.

Ewentualne zwolnienie internetu co drugi dzień po północy na kilka godzin do prędkości lejka nie ma chyba dużego znaczenia.

Te kilka godzin to czas do pojawienia się w MO guzika, aby uruchomić zwrot samych zamrożonych GB w NL cyklicznym.

@jan1zapewne dwa ostatnie zdania długo jeszcze nie sprawdzisz, że względu na dużą liczbę GB w bonusie za doładowania.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

@andrzej1441 

 Mówisz co mogłem odpowiedzieć na infolini , ale dobrze wiesz i ty , i ja  że można wszystko powiedzieć , ale na samym końcu rozmowy konsultanci  zasłaniają się obowiązującymi przepisami regulaminów i odpowiadają że nic nie mogą zrobić . Najlepiej sam zadzwoń  na infolinię , i  się przekonasz jak będzie przebiegała rozmowa , bo podejrzewam że nie bardzo mi wierzysz w moją wersję. 

Pozdrawiam. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1602
  • 5495
  • 60

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

Z GB z karty, której stan jest poniżej mógłbym korzystać około roku nic nie doładowując a wykorzystując własności NL za 1 zł i przyszłych darmowych prezentów..

Pierwszą rzeczą, którą zrobię będzie aktywacja prezentu na święta ostatniego dnia promocji 26.12.2023.

Jakby Wcześniej GB z doładowań się skończyły i cykliczny NL był uśpiony, to pierwszą rzeczą będzie skorzystanie z guzika zwrotu zamrożonych GB.

do_kasacji_po wykorzystaniu.png

 

ostatnie doładowania na tej karcie:

doladowania.png

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 32
  • 0

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

Schodzić powinne pierwsze te z najkrótszą datą, nie wiem czemu Orange kombinuje.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

@572net  Każdy zainteresowany niech sam sobie odpowie dlaczego  właśnie tak jest , a nie jest tak , jak powinno być , to też pokazuje  jak się szanuje w szczególności starych klientów , nowych kusi się różnymi profitami !

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 229
  • 944
  • 4

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

Ja promocję mikołajkową uruchomiłem ale też z niej nie skorzystałem (no może parę sms-ów przy okazji poszło...) bo mam sporo GB z bonusów i wiadomo, że one schodzą pierwsze.

Ale dostałem teraz sms-a, że mam "oczekujące 7,02 GB z usługi bez limitu" i jeżeli włączę NL to one zostaną przywrócone i dodane do nowego pakietu.

Czyli jeżeli kiedyś skończą mi się bonusowe GB mogę uruchomić dowolny NL (nawet ten za 1zł) i te niby nieprzydatne 7GB będzie do dyspozycji? Jak długo one będą istniały jako te "oczekujące"?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2834
  • 7113
  • 184

Które gigabajty schodzą pierwsze - bonusowe za doładowania czy z promocji Prezent na Święta?

Z regulaminu:

12. Niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE z Usługi są przechowywane przez Operatora przez kolejne 31 dni od daty wygaśnięcia ważności Usługi. Po tym terminie bezpowrotnie przepadają.