Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

Witam
Tak się zastanawiam czy ta usługa dodatkowa Konto ważne rok łaczy się z innymi jakimiś usługami np na internet żeby pakiet danych jakiś kupić droższy większy i żeby nie zniknął po miesiacu?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.


Nimothan napisał(-a):

OK to jeszcze podrążę temat bo jestem w tej kwesti po prostu niedoinformowany 🙂
Znalazlem coś takiego:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title,Internet-za-darmo-czyli-najlepszy-Internet-m...
(to jest dalej aktualna oferta?)
I teraz jak doładuję sobie np za 50 zł to dostanę niby 15 giga netu ważnego 3 miesiące ale jesli wyślę smsa w celu zrobienia sobie KWR to ten pakiet 15 giga internetu oraz to 50 zł będę miał ważne aż 1 rok ? dobrze zrozumiałem że internet jeśli jest za doładowanie to też przedłuży mi się na rok ?


Jeśli korzystasz z taryfy OFnK to tak będzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

Tak 🙂
nawet jeśli przed końcem roku wyślesz ponownie smsa (a promocja jeszcze będzie), to możesz mieć te 15GB i na dwa lata

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

KWR przedłuża tylko ważność bonusu za doładowanie np.w Orange Free na Kartę

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

ok ale czy jest jakis sposób by np pakiet internetu 5 giga byl wazny 2-3 miesiące bo mniej więcej na tyle mi wystarczyłby gdyby nie ważność pakietu 30 dni?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

zależy skąd jest 5gb, jeśli z bonusu za doładowanie w orange free na kartę - to się przedłuża


jeśli z innych usług, to nie

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

OK to jeszcze podrążę temat bo jestem w tej kwesti po prostu niedoinformowany 🙂
Znalazlem coś takiego:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title,Internet-za-darmo-czyli-najlepszy-Internet-m...
(to jest dalej aktualna oferta?)
I teraz jak doładuję sobie np za 50 zł to dostanę niby 15 giga netu ważnego 3 miesiące ale jesli wyślę smsa w celu zrobienia sobie KWR to ten pakiet 15 giga internetu oraz to 50 zł będę miał ważne aż 1 rok ? dobrze zrozumiałem że internet jeśli jest za doładowanie to też przedłuży mi się na rok ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.


Nimothan napisał(-a):

OK to jeszcze podrążę temat bo jestem w tej kwesti po prostu niedoinformowany 🙂
Znalazlem coś takiego:
http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title,Internet-za-darmo-czyli-najlepszy-Internet-m...
(to jest dalej aktualna oferta?)
I teraz jak doładuję sobie np za 50 zł to dostanę niby 15 giga netu ważnego 3 miesiące ale jesli wyślę smsa w celu zrobienia sobie KWR to ten pakiet 15 giga internetu oraz to 50 zł będę miał ważne aż 1 rok ? dobrze zrozumiałem że internet jeśli jest za doładowanie to też przedłuży mi się na rok ?


Jeśli korzystasz z taryfy OFnK to tak będzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

Tak 🙂
nawet jeśli przed końcem roku wyślesz ponownie smsa (a promocja jeszcze będzie), to możesz mieć te 15GB i na dwa lata

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

dzięki wielkie za pomoc 🙂 pozdrawiam was 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

Sprostowanie do informacji podanej przez @Piotrekk85. Po wysłaniu SMS-u przedłużającego ważność konta o rok, doładuj konto choćby za 5 zł - zgodnie z regulaminem, bonus musi być przyznany po włączeniu konta ważnego rok, aby był ważny rok. W tej chwili, sam SMS wydłuża ważność bonusu, ale w myśl regulaminu jest to błąd, więc na wszelki wypadek, doładuj choćby za 5 zł (aby dostać dodatkowy bonus) po włączeniu Konta Ważnego Rok, aby - w razie czego - nie stracić bonusu po roku 🙂


PS. Najbardziej opłaca się ładowanie za 100 zł. Nie dość, że dostajesz 10 zł gratis, to na dodatek bonus to aż 50 GB!

A skoro jest ważny rok, a nawet dłużej... to po co ładować mniejszymi nominałami? 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto ważne rok a usługi dodatkowe np internet.

A masz ostatnią aktualizację regulaminu RWK z wiosny tego roku?
bo potrafię znaleźć tylko z grudnia 2015 - wydaje mi się, że to zmieniono