Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kończąca się umowa na kartę Zetafon


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

Witam. W październiku kończy mi się dwuletnia umowa na kartę która nazywała się chyba Zetafon. Polegało to, że zobowiązywałem się doładowywać konto za kwotę 35zł każdego miesiąca. Za to miałem darmowe rozmowy i sms do wszystkich oraz 2gb internetu. W związku z tym mam kilka pytań.

Co się stanie gdy nie zrobię po prostu nic? Jakoś mi się przedłuży ta oferta? Bez przedłużania umowy?

Czy Orange oferuje jakaś inną korzystniejszą ofertę, najlepiej na kartę? Interesują mnie te same warunki, ew. więcej lub nielimitowany internet. Telefonu nie potrzebuje. Abonamentem się wiązać bym nie chciał.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

Jeśli nic nie zrobisz, numer pozostanie zwykłym numerem na kartę, ważność numeru będzie wynikała z ostatniego doładowania.

Co do promocji, obecnie też możesz dokonywać zmian, bo Zetafon jest na doładowania. Moim subiektywnym zdaniem warto przejść do Orange free na kartę - gdzie za doładowanie już dostajesz bonus na określony czas. http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004269440,title.Internet-za-darmo-czyli-najlepszy_internet-m...

Plus ew podobny pakiet za 35 zł z większą ilością gb http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004954035,article.html



Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

Czyli jak nie zrobię nic to ta moje oferta po prostu przestanie działać i za połączenia będę płacił jak to z zwykłej ofercie na kartę np. 20gr/min?

 

Własnie ten internet za każde całościowe doładowanie kwotą 35zł mi się jakoś dodawał. Nie wiedziałem jak, a wygląda na to, że dodawało mi po 15gb za doładowanie. I tym sposobem mam teraz 178gb.

 

Ta oferta za 35zł mi pasuję. Czyli mam rozumieć, że jak wybiorę cykliczną to będzie to wyglądało tak samo jak mam teraz? I nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich oraz te 15gb internetu na miesiąc? Czy jakbym się na tą ofertę zdecydował to mogę poczekać, aż skończy mi się ta umowa i numer stanie się tak jak pisałeś "na kartę" a później sobie uruchomię tą usługę kodami z w/w strony? Czy lepiej iść do salonu, żeby mi to sami jakoś włączyli, a umowę zakończyli?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

To zależy od wariantu usługi. Jeśli to cykliczna, to jak nic nie zrobisz nadal będzie się odnawiać.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

No teraz to wszystko dzieje się cyklicznie. Więc muszę jakoś to wyłączyć.

Co z dalszymi pytaniami? Czy jest to tak jak rozumiem? Czyli ta opcja za 35zł to wszystko działa tak samo jak wcześniej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

A co chcesz mieć? Jeśli zrezygnujesz z wersji cyklicznej stracisz trochę gb bo z kolejnym odnowieniem dostaje się o 1GB więcej. Dlatego masz tak dużo.
Musisz przekalkulować co chcesz. Jeśli to chcesz mieć nadal, nie rób nic.

Kończyć umowy nie musisz.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Kończąca się umowa na kartę Zetafon

Aha, rozumiem. Myślałem, że już tego zetafona nie ma i po prostu usługa wygaśnie i przejdą na jakaś podstawową ofertę na kartę. Ok, w takim razie chyba nie będę nic robił.

A zależy mi na darmowych rozmowach i sms do wszystkich oraz kilku gb miesięcznie.