Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?

_3grosze.png

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?

Dodatkowo podam screen z włączonymi blokadami na tym numerze:

_blokady.png

Karta w routerze, WiFi wyłączone.

Po kablu podłączony komputer, telewizor, tuner TV DVB T2.

4 ODPOW. 4

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?

Wg mnie to błąd platformy bilingowej. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?

Błąd platformy to wiadomo, że jakiś jest.

Ale jaki bład?

a) Koszt: 3 gr ?

b) uwagi: Pakiet internet

 

PS. Jedyne co mi przychodzi do głowy, ale nie za bardzo godzina się zgadza to w TV i tunerze ustawiałem na nowo kanały TV naziemnej.

Z TV hybrydowej  sprawdzałem CD Premium nawet jakiś kod pojawił się do wpisania do telefonu lub czegoś innego, zmieniłem kanał i i w menu z listy usunąłem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1623
  • 8083
  • 63

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?

@andrzej1441 Może to są te przysłowiowe trzy grosze?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Kiedy na terenie POLSKI w OFnK przy bonusowych GB w NL (pakiet internet) może być pobierana opłata?


@andrzej1441napisał(-a)

a) Koszt: 3 gr ?


Może to koszt 3gr/100KB, z jakiegoś błędu została naliczona taka kwota.

Nie obstawiam, że ma znaczenie otwarcie jakieś strony, to tylko dane które mają zostać rozliczone z pakietu.

Ja bym to zgłosił, nie chodzi o zwrot 3 groszy ale może to być cenne dla IT aby spojrzeli co nie zagrało.