Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta która zjada pieniądze


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Karta która zjada pieniądze

Wszystko próbowałam w czoraj miałam 25 zł na konie (doładowuje co nie raz w różnych ilościach) a dziś obudziłam się i mam 10 zł telefon Huawei co powinnam wlonczyc i wylonczyc proszę o szybką odpowiedź
8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Karta która zjada pieniądze

Najpierw wyłączyć przesył danych przez sieć komórkową lub przełożyć SIM do starszego telefonu bez transmisji danych. Później można kombinować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Karta która zjada pieniądze

Skontaktuj się z BOK (w weekend najszybciej na 510100100) - i sprawdź co zjada środki. Może to internet, może jakaś usługa premium, a może coś innego.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Karta która zjada pieniądze

Wyślij sms o treści 20 na bezpłatny numer 80820. Jeśli to transfer danych pobiera kasę, to 20 GB bonusu rozwiąże problem na miesiąc.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Karta która zjada pieniądze

A jak sprawdzić ile mam MG z tego numer

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Karta która zjada pieniądze

Jaki SMS trzeba wpisać

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Karta która zjada pieniądze

ILE DANYCH na nr 901 , ale koszt 20 gr. Zaloguj się na stronie do Mój Orange lub pobierz aplikację MóJ Orange na smartfona. Tam sprawdzasz za darmo, zobaczysz też na co poszły środki z doładowania.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Karta która zjada pieniądze

Dzięki wielkie za pomoc, będę miała więcej pytań napewno się zgłoszę 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Karta która zjada pieniądze

@Kasia1999

jeśli któraś odpowiedź była pomocna, to - śmiało! - zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłaś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Emotikon: Szczęśliwy