Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta SIM zagrała sygnał

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Karta SIM zagrała sygnał

Hej, czy ktoś wie dlaczego w ofercie na kartę co jakiś czas dzwoni telefon i na ekranie wyświetlany jest komunikat : "Karta SIM zagrała sygnał", a poniżej dwie opcje "Przyjmij" lub "Anuluj". Jak można to wyłączyć?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Karta SIM zagrała sygnał

Jest to propozycja skorzystania z usługi ubezpieczeniowej.
Otrzymujesz ją bo masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej przez Orange.
Zmodyfikuj zgody "marketingowe" na mój Orange lub skontaktuj się z BOK przez czat lub infolinię - http://orange.pl/kontakt .

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Karta SIM zagrała sygnał

Jest to propozycja skorzystania z usługi ubezpieczeniowej.
Otrzymujesz ją bo masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej przez Orange.
Zmodyfikuj zgody "marketingowe" na mój Orange lub skontaktuj się z BOK przez czat lub infolinię - http://orange.pl/kontakt .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Karta SIM zagrała sygnał

Zmieniłem niedawno sieć - 2 tyg. temu. W ten sam dzień wyłączyłem wszystkie zgody (na www w starej wersji i aplikacji mobilnej). Nadal jestem "nękany" tym komunikatem. Dlaczego ignorowane są ustawienia prywatności użytkowników?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Karta SIM zagrała sygnał

Spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Karta SIM zagrała sygnał

Od tego czasu telefon wyłączył się kilka razy z powodu rozładowania więc to nie to. Oczywiście wymuszę restart raz jeszcze ręcznie i poczekam ze zgłoszeniem do czasu ewentualnej akcji.