Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka taryfa - rok ważności konta

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jaka taryfa ma ważność rok konta

Czyli przenoszę numer z play na tą taryfę aktywuje konto rok ważności za 3zł i to co mam na koncie mam rok by wykorzystać tak? bez darmowych za 0zł a jak chcę darmowe rozmowy to kupuję jak wyżej podano te różne pakiety

 

 

a jest jakiś bonus za przejście z innej sieci? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Jaka taryfa - rok ważności konta

@Anonim   odkopałem jeszcze Usługę "Rozmowy bez limitu w sieci" za 9 zł/31 dni. 

 

Udało mi się ją aktywować na numerze kodem *110*31#. 

Jeżeli chcesz tylko darmowe rozmowy do Orange to coś dla Ciebie. 

 

Jeszcze przetestuję, czy wszystko "gra i śpiewa". 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@Mariusz dla nowych klientów ten pakiet nie jest dostępny. Jest tylko dla klientów z prawami nabytymi. Nawet na stronie orange.pl już go nie znajdziesz. 

 

Jest jeszcze starter limitowany z nabytymi prawami i automatycznie uruchomionym pakietem za 25 PLN: 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/14399


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@ketrasaArtur   to tego nie wiedziałem. 

 

To teraz czy opisany przeze mnie wcześniej pakiet zadziała na nowym numerze - chyba też nie???

 

Czyli trzeba się sugerować tym co na stronie głównej. 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Jaka taryfa ma ważność rok konta

A jest jakiś bonus za przejście z innej sieci? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@Mariusz może tak być. Dużo się zmieniło przez ostatnie dwa miesiące. Istniejące taryfy zostały tylko jako opcje nabyte, nowy numer tylko w ofercie Free i pakiety darmowych minut, SMS-ów, MMS-ów i 15GB za 30 PLN + paczki 200 minut za 14 lub 16 PLN

Wyjątkiem jest starter, który ponad miesiąc temu uruchomiłem: https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/14399

 

Opisane przez Ciebie pakiety mogą też zadziałać z powodu wcześniejszego uruchomienia startera.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta


@Anonimnapisał(-a)

A jest jakiś bonus za przejście z innej sieci? 


Obecnie nie, kiedyś było 100 PLN, ale promocja zakończona 31 października 2019r.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta


@Mariusznapisał(-a)

@ketrasaArtur   to tego nie wiedziałem. 

 

To teraz czy opisany przeze mnie wcześniej pakiet zadziała na nowym numerze - chyba też nie???

 

Czyli trzeba się sugerować tym co na stronie głównej. 

 

 


Za to można sobie przypomnieć pakiety, które kiedyś były dostępne i ewentualnie do skorzystania dla użytkowników z prawami nabytymi Emotikon: Mrugający

Ciekawą wiedzę na ten temat posiada również @andrzej1441. Teżpodpowiedział o pakietach, które gdzieś na stronie orange.pl są ukryte, a można z tych pakietów, bonusów obecnie korzystać, co też czynię Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@Anonim , wydaje mi się, że dla Ciebie, jako Nowego Klienta, dobra będzie usługa "Za darmo w Orange" i przedłużenie odpłatne ważności konta. Poczytaj sobie o tym


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@ketrasaArtur ja mam jeszcze zachowany jeden nr na kartę od 2008 roku. Trzymam go z sentymentu 🙂   Mając dawniej ofertę abonamentową, nie było jeszcze pakietów bez limitu, więc ratowałem się drugim numerem na kartę i korzystałem z pakietów sms 😄   Dlatego jeszcze coś ze "staroci" odkopuję 😄