Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?

Miałem kupiony telefon w ofercie zetafonu, okres zobowiązania już się skończył i chciałbym włączyć usługę "Konto ważne rok". Jak przez stronę zrobię włącz usługę to dostaję SMS, że oferta nie jest dostępna dla zetafonu.
Jak to zrobić (najlepiej przez mój orange)?

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?


Janek napisał(-a):

Miałem kupiony telefon w ofercie zetafonu, okres zobowiązania już się skończył i chciałbym włączyć usługę "Konto ważne rok". Jak przez stronę zrobię włącz usługę to dostaję SMS, że oferta nie jest dostępna dla zetafonu.
Jak to zrobić (najlepiej przez mój orange)?


Próbowałeś wysłać sms START na nr 8002 ? Jeśli faktycznie zetafon się skończył, a otrzymujesz taki komunikat reklamuj to w BOK np w aplikacji Mój Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?

Zaloguj się do Mój Orange i sprawdź jaką masz obecnie taryfę. Może jeszcze jesteś w zetafonie. Spróbuj aktywować najpierw nową taryfę, np. Orange POP a następnie rok ważności konta. Pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?

Jeśli rzeczywiście jest zakończony okres zobowiązania i nie był przedłużany, to zostaje kontakt z BOK (mój orange/obsługa/zgłoś sprawę).

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 1

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?

A kiedy skończył Ci się okres zobowiązania?
Jeśli miałeś zetafon z zobowiązaniem na określoną kwotę, to zrealizowanie ostatniego doładowania nie jest równoznaczne z końcem okresu zobowiązania, to zależy jaki miałeś okres rozliczeniowy. Dopiero, gdy się skończy ostatni okres rozliczeniowy Twój numer będzie mógł posiadać taką usługę.
Połącz się bezpłatnie przez aplikację Mój Orange z BOK i dopytaj o szczegóły. Tam też doradca może włączyć Ci konto ważne rok, jeśli nadal przez stronę lub sms nie będziesz mógł tego zrobić.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak uciec z zetafonu aby włączyć "Konto ważne rok"?

@Janek

Cześć, koledzy powyżej mają rację. Sprecyzuje nieco odpowiedz.

 

1. Koniec Zetafonu następuje z końcem ostatniego dnia umowy.

    Przykład: Jeśli umowa została podpisana 12.03.2014 r. na 2 lata, i nie została przedłużona z powodu braku doładowania, to kończy się 12.03.2016 r. - 12.03.2016 r. to wtedy ostatni dzień umowy. Ostatnie doładowanie w ramach umowy należy wykonać między 12.02, a 11.03. Dopiero po 12.03, będzie można włączyć Konto Ważne Rok.

 

Czas trwania umowy spradzisz SMS-em o treści INFO pod numer 133 (koszt 0,20 zł).

 

2. Jeżeli od końca umowy, upłynęły co najmniej 2 dni, a nadal nie można właczyć Konta Ważnego Rok za pomocą SMS-u (START pod 8002), dodaj zgłoszenie za pomocą serwisu Mój Orange (nie przejmuj się kategorią).

 

Pozdrawiam,

Jarek