Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

witam ponownie. Po wielu perypetiach musiałem jednak kopić simkę i aktywowałem tą usluge bez limitu.

Zostalo mi kilka dni do końca. Co mam teraz zrobić, żeby jak najmniejszym kosztem przedłużyć ten numer?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2231
  • 8358
  • 33

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?

no dobra, a co to jest NL? 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1764
  • 6186
  • 70

Jak szybko i tanio zdobyć SIM-kę do użytku tylko na jakiś czas?


@szybkokartanapisał(-a)

witam ponownie. Po wielu perypetiach musiałem jednak kopić simkę i aktywowałem tą usluge bez limitu.

Zostalo mi kilka dni do końca. Co mam teraz zrobić, żeby jak najmniejszym kosztem przedłużyć ten numer?


W umiejętny sposób korzystać z darmowych promocji. Czytać regulaminy tych promocji , że zrozumieniem.

-----------

Przykładowo aktywowałeś darmowy cykliczny NL (bez limitu rozmowy, SMSy, MMSy + pakiet internetu) na 31 dni to Konto Główne jest o 31 dni dłużej ważne niż sam NL, a GB w NL od razu nie przepadają po zawieszeniu NL tylko są zamrożone do 93 dni ( w tym czasie należy aktywować dowolny NL aby nie przepadły).

100GB za rejestrację/logowanie w MO na 31 dni - może wpłyać tylko na minimalną ważność bonusowych GB za doładowanie, aktywuję je po zawieszeniu lub ostatniego dnia ważności NL.

Pod koniec ważności KG złotówek dajemy zgody.

Kombinacji jest bardzo dużo a wybieramy najbardziej korzystne dla własnych potrzeb.

Jak ma być jak najtaniej, to nie ma uniwersalnej metody dla wszystkich. Trzeba być na bieżąco, że wszystkimi darmowymi promocjami.

---------

Taka w miarę uniwersalna najtańsza metoda to aktywacja NL za 1 zł ostatniego dnia ważności GB za doładowanie lub kiedy potrzeba, ale nie częściej niż co drugi dzień, pod warunkiem, że ważność złotówek nie jest dłuższa o 31 dni od bonusowych GB za doładowanie.jak chcemy mieć GB za doładowanie  lub darmowy lejek.64kb/s.

----

Jak che się cały czas dzwonić to są jeszcze promocyjne na próbę NL na 31 dni za 15 zł do wykorzystania:

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15GB na próbę  (jednorazowy i cykliczny)

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB w 5G na próbę (jeden z jednorazowych i jeden z cyklicznych)

W NL wszystko ładnie się kumuluje (czas i  GB)