Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

🔔 Edit.:
UWAGA! Pakiet dostępny tylko dla numerów, które zostały aktywowane w Orange na kartę przed 19/09/2019. Dla nowych klientów, oraz tych, dla których ten pakiet nie spełnia wszystkich potrzeb mamy nowa usługę rozszerzoną o pakiet  MMS-ów bez limitu - Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB za 30zł. Szczegóły w Bazie wiedzy.
------------

 

Witam.

Jestem w Orange YES na kartę i mam uslugę cykliczną Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet danych za 25 zł miesięcznie. Kiedyś by sprawdzić ile pakietu danych mi zostało wystarczyło wysłać wiadomość "Ile" pod numer 696. Lecz od jakiego czasu, nie mogę tego zrobić gdyż nie chce mi wysłać wiadomości. Tak więc chciałam zapytać jak w takim razie mogę sprawdzić mój pakiet danych? Z góry dziękuję.

 

_______

* Ze względu na poczytność tematu, został on zaktualizowany w związku ze zmianami w ofercie - moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Ze względu na poczytność tematu, został on zaktualizowany w związku ze zmianami w ofercie - moderator Kinga

 

Czytałem coś o problemach z kodami, ale sam takiego problemu nie doświadczyłem.

 

Spróbuj zatem sprawdzić kodem *115*1# 🙂 kod zatwierdź przyciskiem połączenia.
Jeśli nie, to powinno być widoczne w podsumowaniu w serwisie Mój Orange

Ewentualnie upewnij się, że przy wysyłce SMS pod nr 696 wpisujesz treść ILE dużymi literami. Emotikon: Bardzo szczęśliwy (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem - 20 gr.).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

A co się dzieje przy próbie wysłania wiadomości? Masz jej raport doręczenia?
Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Ostatnio są problemy z kodami USSD 😕
Najpewniej na dziś to mój Orange w przeglądarce.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Ze względu na poczytność tematu, został on zaktualizowany w związku ze zmianami w ofercie - moderator Kinga

 

Czytałem coś o problemach z kodami, ale sam takiego problemu nie doświadczyłem.

 

Spróbuj zatem sprawdzić kodem *115*1# 🙂 kod zatwierdź przyciskiem połączenia.
Jeśli nie, to powinno być widoczne w podsumowaniu w serwisie Mój Orange

Ewentualnie upewnij się, że przy wysyłce SMS pod nr 696 wpisujesz treść ILE dużymi literami. Emotikon: Bardzo szczęśliwy (koszt SMS-a zgodny z obowiązującym cennikiem - 20 gr.).

Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

W telefonie jest licznik, tak +/- widać transfer, limit mam nałożony tak 1/3 mniej i sprawdzam sporadycznie ile zjadł telefon danych, poprzez www (Mój Orange) widać wszystkie pakiety szczegółowo, kody czasem nie działają, Mój Orange (aplikacja na telefonie) pokazuje dostępny pakiet danych po całości obecnie (ale to chyba naprawią).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

W ogóle nie chce wysłać tej wiadomości.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Wydaje mi się, że na poziomie telefonu mogła zostać założona blokada na smsy na krótkie numery. Jaki masz model telefonu i wersję systemu operacyjnego?
Anonim

Nie dotyczy

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Wczoraj działał kod  *102*75*01# a dziś znowu nie, blokad na takie kody w telefonach nie ma, problem po stronie Operatora.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sprawdzic ile MB internetu zostało?

Na Androidzie są. Krótkie numery (mniej niż 9 cyfr w Polsce) są traktowane jako premium (niezależnie czy takimi są). Podobnie kody i połączenia zaczynające się od *. Na innych systemach bywa różnie.

Co do kodów USSD - to są problemy.