Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Inwidualny limit na usługi elektroniczne


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Inwidualny limit na usługi elektroniczne

Potrzebuje go wyłączyć albo zwiększyć. Jak wejde przez orange online na usługi i próbuje wyłączyć to pokazuje mi że trzeba czekać 24h, po 24h nic się nie zmienia. Proszę o pomoc

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Inwidualny limit na usługi elektroniczne

Klienci Orange mogą znieść ten limit lub całkowicie wyłączyć możliwość wysyłania wiadomości pod numery zaczynające się na „7” na cztery sposoby:

  • poprzez konto Mój Orange;
  • w salonach operatora;
  • poprzez kontakt z BOK pod numerem *100;
  •  wysłanie SMS-a na numer 80603 o treści LIMIT, np.; LIMIT 100.

Maksymalna kwota jaką mogą wykorzystać klienci Orange na usługi premium to 300 euro, a więc ok. 1200 złotych. Po przekroczeniu 80% tej kwoty, na numer wysłane zostanie powiadomienie o takim stanie. Aby sprawdzić, ile wydaliśmy już w danym miesiącu na tego typu usługi należy wysłać SMS-a o treści ILE na bezpłatny numer 80600. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Inwidualny limit na usługi elektroniczne

Napisałem wiadomość na powyższy  numer o treści LIMIT 200, po czym dostałem wiadomość, że się udało zmienić limit, ale po ponownej próbie kupienia usługi wyskoczyła mi ta wiadomość: "Twoj limit 30.00PLN na usługi elektroniczne nie pozwala zrealizowac zamowionej uslugi. Wysokosc limitu mozesz zmienic na Orange Online". Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co można zrobić nie wybierając się do salony Orange byłbym szczęśliwy, bo mam daleko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Inwidualny limit na usługi elektroniczne

Zawsze mozesz skontaktowac sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt telefon lub czat