Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w UE

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet w UE

@FrozeTher na stronie orange.pl w zakładce na kartę, tam trzeba odszukać internet elastyczny, następnie rozwinąć i na dole najczęściej są regulaminy, cenniki.

Można również znaleźć w google, ale trzeba dopisać Orange, bo inaczej wyświetlić może również konkurencję.

Kiedyś było wspomniane na NO, aby uprościć ofertę prezentowaną na stronie Orange. Jest lepiej, niż pół roku temu, ale dla osób, które sporadycznie zaglądają nadal jest problem z wyszukiwaniem.

Szybko informacje znajdziesz również na forum. Było by szybciej, ale komputer mi się powiesił 🤔😁


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 14
  • 0

Internet w UE

@ketrasaArtur Dzieki wielki za wszystko ;D ostatnie pytanie bo ide spac do roboty jutro ;D jest opcja ze ten internet z pakietu bedzie wolniejszy? bo widze ze mi sie strony dluzej ladują albo mam tylko takie wrazenie ;D. Tak z ciekawosci da sie jakoś wyłączyć ten pakiet i zrobic tak jak bylo przed wlaczeniem pakietu ze bedzie mi pobieralo z konta glownego za internet?  czy musze na siłe wykorzystać ten internet z pakietu i dopiero wtedy bedzie tak jak było ;D tak z ciekawosci pytam i sory ale ciekawe to dla mnie jest 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet w UE

@FrozeTher jest możliwość wyłączenia pakietu, ale się nie opłaca, bo stracisz zakupione GB.

Uważam, że internet w roamingu zawsze będzie wolniej działał. Osobiście polecam zakup startera z internetem lokalnego operatora danego kraju. Taki internet zawsze będzie szybszy niż roamingowy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 14
  • 0

Internet w UE

@ketrasaArtur dziekuje serdecznie kocham cie zycze ci szczescia i takie bedziesz mial wielki czlowieku


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet w UE

@FrozeTher jest możliwość, to starałem się podpowiedzieć.

 

Tu masz jeszcze regulaminy dotyczące poleconych pakietów i nie tylko:

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/94426/15748b17-4e03-4d6b-a0c9-5f6ba91733ab.pdf

 

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/109967/235a00a7-b9bf-4529-9e4c-62bf8eba0b94.pdf

 

W wolnej chwili sobie poczytasz. tam jest również informacja o wyłączeniu pakietu.

 

________________
* [3.11.2023] Wpis edytowałem uaktualniając linki ze względu na poczytność wątku – moderator Michał

Anonim

Nie dotyczy

Internet w UE

@ketrasaArtur z tym włączeniem zza granicy to racja. Pisałam, że archiwalny jest pakiet 500MB o którym wspomniał @FrozeTher . 

 

A gdzie znajdę info o tym, jaka część tego pakietu jest to wykorzystania w roamingu w UE bo tak patrzę i coś nie widzę. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 14
  • 0

Internet w UE

@Anonim 

Masz na 2 stronie https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/29986/f3e4af42-ecc0-47a3-8cef-a8ab5e3e5f04.pdf 

FrozeTher_0-1642542555136.png

Jak cos wiem to tez pomoge ;D

Lece spac juz dzis wiec dobranoc

 

Anonim

Nie dotyczy

Internet w UE

@FrozeTher patrz tak spojrzałam jakby to był 1 długo link. Chyba czas na wizytę u okulisty. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet w UE

@Anonim luźna godzina i zjadłem enter-a. Zawsze staram się odseparować, żeby była przerwa, a tu przeoczyłem i post stał się mało czytelny. Już zgłosiłem do poprawy.