Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

Witam serdecznie. Czy może mi ktoś pomóc w sprawie internetu w roamingu. Mam wykupiony pakiet internetu w roumingu, a mimo to pobiera mi pieniądze z konta głównego. Jestem za granicą w Niemczech powyżej 4 miesięcy dostałem również sms-a z informacją o polityce uczciwego korzystania i wiem, że przekroczyłem limity. Czy w takim razie nawet gdy wykupuje kolejne pakiety w EU to one już są nie ważne po moim przekroczonym okresie za granicą i nie ma szans, żebym mógł wykupić jakiś inny pakiet.

Screenshot_20220712-172427.jpg

Proszę o pomoc i z góry dziękuję. 

 

 

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

@Tom33 dokładnie, jak napisałeś. Zadziałał FUP, czyli polityka uczciwego korzystania. Teraz, aby GB były pobierane z pakietu, zalecane  aby 4 miesiące numer był zalogowany do polskiej sieci komórkowej.  Inaczej nic nie pomoże, nawet zakup kolejnego pakietu GB UE. Transmisja danych będzie rozliczana z konta gotówkowego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

@Tom33 dokładnie, jak napisałeś. Zadziałał FUP, czyli polityka uczciwego korzystania. Teraz, aby GB były pobierane z pakietu, zalecane  aby 4 miesiące numer był zalogowany do polskiej sieci komórkowej.  Inaczej nic nie pomoże, nawet zakup kolejnego pakietu GB UE. Transmisja danych będzie rozliczana z konta gotówkowego.

Anonim

Nie dotyczy

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

@Tom33  telefon masz pewnie dual SIM, to kup lokalną kartę prepaid i ustaw do internetu 😎

Nie jest to duży koszt i problem rozwiążesz 😎


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

Tak mam Vodafone 3 GB za 9,99 Euro pakiet miesięczny najtańszy. Droższy jest za 19,99 Euro 9 GB. Mi na 2 tygodnie starczało 10 GB z Orange za około 45 złotych i było to dla mnie wystarczające do korzystania poza domem. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 14
  • 0

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

Szkoda, dzięki za odpowiedź. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Internet w Roamingu w 2022 Lipiec - pobiera pieniądze pomimo posiadania pakietu

@Tom33 możesz sprawdzić, jak będzie działał FLEX. Podobno zasada uczciwego korzystania też w tej ofercie obowiązuje, ale jeszcze nikt z użytkowników nie dostał takiego ograniczenia.

Przy planie za 35 zł jest 6,04 GB w UE, za 50 zł jest 8,63 GB w UE.