Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet starter


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet starter

Witam. Ostatnio zakupiłem starter z internetem 100GB (jak w sumie co miesiąc bo mam również play, ale to mi nie wystarcza), ale wracając do tematu od tego startera mam problem chyba z kontrolą rodzicielską. Największym problemem jest to że nie mogę w tej chwili grać online ani wchodzić na strony, po przełączeniu się na play wszystko śmiga. Założyłem konto na numer i wyłączyłem tą blokadę rodzicielską, lecz to nic nie zmieniło. Proszę o pomoc.

18 ODPOW. 18

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Internet starter

A z jakiej promocji masz te 100 GB ? Te środki są widoczne w Mój Orange w podsumowaniu ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet starter

Zmień apn z internetipv6 na internet

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet starter

Witaj. Zarejestrowałem numer i dostałem bonus 100GB na 30 dni. Gdy założyłem konto na ten numer telefonu mam wykaz zużycia danych oraz że mogę wyłączyć blokady, lecz to nic nie daje.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet starter


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Internet starter


adrian359 napisał(-a):

Witaj. Zarejestrowałem numer i dostałem bonus 100GB na 30 dni. Gdy założyłem konto na ten numer telefonu mam wykaz zużycia danych oraz że mogę wyłączyć blokady, lecz to nic nie daje.


Pisałeś, że to nie pierwszy starter, który rejestrowałeś, a bonus 100 GB dostajesz tylko za pierwsze podanie danych adresowych i zgody marketingowe. Rozumiem, że jednak otrzymałeś ten bonus i w podsumowaniu konta na MO jest widoczny. Jakiekolwiek strony przez ten net się otwierają ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internet starter

A z jakiej urządzenia korzystasz? smartfon? jakiś modem? to w nim,
Podaj model to może podpowiemy.
Ew. dla Androida można się powzorować np. na tym https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/LG-L3-II-E-430-R%C4%99czna-konfiguracja-internetu-Orang...

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet starter

Tak to nie jest pierwszy starter ponieważ kiedy kończy mi sie internet idę i rejestruje numer ponownie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7049
  • 183

Internet starter


adrian359 napisał(-a):

Tak to nie jest pierwszy starter ponieważ kiedy kończy mi sie internet idę i rejestruje numer ponownie.


Znaczy się kupujesz starter i rejestrujesz go na swoje dane ? I zawsze dostajesz bonus ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet starter

Testowałem ten internet zarówno na telefonie xiaomi redmi note 4 jak i w zwykłym modemie e3372. Nie zależnie od urządzenia  jest tak samo.