Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?

Po jakim czasie włączy się ta usługa?

Wysłałem wczoraj SMS - na obu numerach dostałem potwierdzenie i.... nic.

Nie dokonało się doładowanie. 

Infolinia jak zawsze nic nie wie 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?


@lukpapnapisał(-a)

Ja SMS-y o uruchomieniu usługi już dostałem wczoraj wieczorem.

Pytanie brzmi kiedy faktycznie dokona się przelew 5 zł z jednego numeru na drugi?

Czy w ciągu 24 godzin od tego wczorajszego SMS-a potwierdzającego uruchomienie usługi - czyli dziś do wieczora?

Jak robiłem przelew SMS nie cykliczny to od wysłania SMS-a do doładowania drugiego numeru mijało  kilkadziesiąt sekund


Pierwszy przelew cykliczny jest przekazywany po upłynięciu wybranego okresu cykliczności.
Na przykład przy wyborze cyklu 7-dniowego, pierwszy zostanie wysłany po tygodniu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 6
  • 11
  • 0

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?

Hej, według regulaminu, włączenie Usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia włączenia Usługi przez Abonenta. Potwierdzeniem włączenia Usługi jest SMS zwrotny.

 

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?

Ja SMS-y o uruchomieniu usługi już dostałem wczoraj wieczorem.

Pytanie brzmi kiedy faktycznie dokona się przelew 5 zł z jednego numeru na drugi?

Czy w ciągu 24 godzin od tego wczorajszego SMS-a potwierdzającego uruchomienie usługi - czyli dziś do wieczora?

Jak robiłem przelew SMS nie cykliczny to od wysłania SMS-a do doładowania drugiego numeru mijało  kilkadziesiąt sekund


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?


@lukpapnapisał(-a)

Ja SMS-y o uruchomieniu usługi już dostałem wczoraj wieczorem.

Pytanie brzmi kiedy faktycznie dokona się przelew 5 zł z jednego numeru na drugi?

Czy w ciągu 24 godzin od tego wczorajszego SMS-a potwierdzającego uruchomienie usługi - czyli dziś do wieczora?

Jak robiłem przelew SMS nie cykliczny to od wysłania SMS-a do doładowania drugiego numeru mijało  kilkadziesiąt sekund


Pierwszy przelew cykliczny jest przekazywany po upłynięciu wybranego okresu cykliczności.
Na przykład przy wyborze cyklu 7-dniowego, pierwszy zostanie wysłany po tygodniu.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 26
  • 0

Ile trwa uruchomienie cyklicznego przelewu SMS?

Dziękuję za informację.