Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 120
  • 0

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

Cześć,

 

Mam na koncie 50 GB po doładowaniu ważne jeszcze 19 dni, tak samo ważność połączeń wychodzących.

 

Kiedy najpóźniej po utracie ważności połączeń wychodzących/GB po doładowaniu muszę doładować konto aby nie stracić GB po doładowaniu?

 

Zależy mi na maksymalnym przedłużeniu ważności GB, karta używana sporadycznie tylko do internetu. Chcę doładować 6 razy nominałami 5 zł aby weszło po 12,5 GB i przedłużyć o rok.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

W obu przypadkach obowiązuje 7 dniowa gwarancja zwrotu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Jak ostatnim dniem ważności była np. sobota to najpóźniej w następną sobotę należy doładować konto.

Praktycznie lepiej jednak nie czekać na ostatnią chwilę i w piątek doładować.

 

PS.

Powinny przyjść SMSy dla każdego przypadku, tzn. GB i złotówek na koncie głównym.

Na stronie MO po wciśnięciu guzika <pokaż szczegóły> też powinny być podane informacje o zablokowanych środkach i terminach.

Doładowanie po 5 zł wychodzi co 8-9 dni

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

@Robin1  aktywuj usługę Rok ważności konta za 6zł i na rok GB za doładowania czy jak ci pasuje, tu masz cennik https://biuroprasowe.orange.pl/blog/przedluzamy-waznosc-bonusowych-gb-w-orange-free/ 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

W obu przypadkach obowiązuje 7 dniowa gwarancja zwrotu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Jak ostatnim dniem ważności była np. sobota to najpóźniej w następną sobotę należy doładować konto.

Praktycznie lepiej jednak nie czekać na ostatnią chwilę i w piątek doładować.

 

PS.

Powinny przyjść SMSy dla każdego przypadku, tzn. GB i złotówek na koncie głównym.

Na stronie MO po wciśnięciu guzika <pokaż szczegóły> też powinny być podane informacje o zablokowanych środkach i terminach.

Doładowanie po 5 zł wychodzi co 8-9 dni

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 120
  • 0

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

@Anonim Przedłużenie ważności GB "więcej czasu na internet" na rok przedłuża również konto główne więc nie muszę wydawać 6zł, sprawdziłem na kilku numerach.

 

@irek6311 usługa więcej czasu na internet kosztuje 29zł (tak też pamiętałem) sprawdziłem też teraz  na mój Orange, a w podanym linku 30zł.

 

Czy można włączyć usługę więcej czasu na internet w aplikacji mój Orange?

Nie widziałem nigdy możliwości.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Ile czasu na doładowanie aby nie stracić GB

W aplikacji MO obecnie nie można przedłużyć GB za doładowania, kiedyś mogłem.

Na stronie MO należy kliknąć w guzik <zobacz szczegóły>, a następnie w guzik <przedłóż ważność> przy bonusie za doładowania.