Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Halo Granie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Halo Granie Orange

Witam, mam problem. Mam aktywowany halo granie w orange i mam jakiś utwor losowy letni hamski podryw - pomidorowa. I chciałbym ustawić swój własny utwór. Po prostu taką melodie jaką ja chce z komputera w formacie mp3 lub innym wgrać żeby inni słyszeli jak do mnie dzwonią. Czy jest to mozliwe czy w tej sieci to nie możliwe? Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2810
  • 7009
  • 182

Halo Granie Orange

Wg opisu na stronie Orange:

Tak. W ramach promocji Halo Granie wgranie swojego utworu możesz ustawić jako Halo ton własny utwór lub nagranie. Zaloguj się w serwisie www.halogranie.orange.pl, podając swój login (lub numer telefonu) i hasło logowania do portalu www.orange.pl, a następnie:

  •  

    wybierz opcję Dodaj własne nagranie i wpisz nazwę nagrania

  •  

    wybierz opcję Dodaj plik z dysku i wskaż wybrany plik lub podłącz mikrofon i kliknij w czerwony przycisk Nagraj

  •  

    wskaż na osi czasu fragment utworu, który będzie odtwarzany jako Halo ton (fragment, który wybierzesz, będzie zaznaczony na pomarańczowo)

  •  

    kliknij Zapisz - wówczas Twój utwór zostanie dodany do Albumu Halo Tanów, dostępny w zakładce Twoje utwory

  •  

    przejdź do zakładki Twoje utwory i kliknij Kupuję przy dodanym przez siebie utworze

Jednorazowa opłata za wgranie własnego utworu do albumu Halo Tonów wynosi 2 zł z VAT. Ważność utworu wynosi 6 miesięcy od chwili wgrania.

Istnieje możliwość dodania z dysku plików muzycznych w formacie wma, mp3, wav, amr, aac, atrac3, atrac3plus.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Halo Granie Orange

@kubus554 

 

Polecam skorzystać z tego poradnika :

http://www.zaradni.pl/technologia/jak-ustawic-wlasny-utwor-w-usludze-halo-granie-w-orange/1,6517

 

Strona Halo Grania Orange:

http://halogranie.orange.pl/

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2810
  • 7009
  • 182

Halo Granie Orange

Wg opisu na stronie Orange:

Tak. W ramach promocji Halo Granie wgranie swojego utworu możesz ustawić jako Halo ton własny utwór lub nagranie. Zaloguj się w serwisie www.halogranie.orange.pl, podając swój login (lub numer telefonu) i hasło logowania do portalu www.orange.pl, a następnie:

  •  

    wybierz opcję Dodaj własne nagranie i wpisz nazwę nagrania

  •  

    wybierz opcję Dodaj plik z dysku i wskaż wybrany plik lub podłącz mikrofon i kliknij w czerwony przycisk Nagraj

  •  

    wskaż na osi czasu fragment utworu, który będzie odtwarzany jako Halo ton (fragment, który wybierzesz, będzie zaznaczony na pomarańczowo)

  •  

    kliknij Zapisz - wówczas Twój utwór zostanie dodany do Albumu Halo Tanów, dostępny w zakładce Twoje utwory

  •  

    przejdź do zakładki Twoje utwory i kliknij Kupuję przy dodanym przez siebie utworze

Jednorazowa opłata za wgranie własnego utworu do albumu Halo Tonów wynosi 2 zł z VAT. Ważność utworu wynosi 6 miesięcy od chwili wgrania.

Istnieje możliwość dodania z dysku plików muzycznych w formacie wma, mp3, wav, amr, aac, atrac3, atrac3plus.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Halo Granie Orange

Dziekuje za wiadomosc. Utwor wgralem ustawilem na suwaku. Ale nie widzę opcji "twoje utwory" I nie mogę kupic tego utworu. I jak dzwonie z innego numeru to dzwonku nie slychac co zrobić?