Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ech ja to jestem gagatek :(

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@piotrKawiorynapisał(-a)


   @piotrKawiory  Nosiłam się z zamiarem zmienienia taryfy na OFnK ale powiedz mi co to zmieni jak na ten przykład nie wykupię pakietu bo zapomnę albo przekroczę limit eee?


Przykład mojej siostry - pakiet danych bez wykupionego pakietu w taryfach ONE i Orange-go jest diametralnie duuużo wyższy niż w OFnK - nie proś mnie o wyliczenia, bo jest to w regulaminach - choć też trudno dostępnych w "archiwalnych" ofertach orange 😉


To znaczy że w OFnK bez wykupienia pakietu internetowego są inne stawki na internet? ( niższe) @piotrKawiory ?

Ja tam nie proszę Cię wcale o wyliczenia bo po co jak te MB sobie już dawno znikły  w czeluściach netu 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Ech ja to jestem gagatek :(

Po pierwsze @wscieklaewka szacun za tak śmiechowe  podejście do sytuacji 😀 po drugie no niestety cofajac się do twojego zrzutu to z tego co mi wiadome to w twojej taryfie 50kb=0.25gr za transfer bez pakietu więc niestety bez pakietu ani rusz Emotikon: Obojętny


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@Wonderwomannapisał(-a)

Po pierwsze @wscieklaewka szacun za tak śmiechowe  podejście do sytuacji 😀 po drugie no niestety cofajac się do twojego zrzutu to z tego co mi wiadome to w twojej taryfie 50kb=0.25gr za transfer bez pakietu więc niestety bez pakietu ani rusz Emotikon: Obojętny


Jak miło Cię widzieć śliczna @Wonderwoman Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Podejście na luzie bo sama sobie winna - chciała smartfona to ma zabawę 🙂 O rany 50 kb kosztuje 0,25 gr Emotikon: sfrustrowany Pakietów jak na razie nie potrzebuję bo wzrok już nie taki coby sobie w telefonie surfować  Emotikon: Mrugający Doładowałam ja sobie, a Orange mnie dał 15 GB ( za doładowanie tak myślę, do tego dorzucili do skarbonki i jest fajnie ) Serce


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Ech ja to jestem gagatek :(

No postanowiłam wpaść na forum na chwileEmotikon: Mrugający nom niestety sama się kiedys tak zjechałam jeżeli chodzi o transfer Emotikon: Smutny eee tam nie chce wnikać  @wscieklaewka ile masz lat ale grunt to na ile się czujesz a jak widzę jesteś mega pozytywnie nastawiona do zyciaEmotikon: Bardzo szczęśliwy i wiesz jakbyś nie miała smartfona to nie wiedziałabyś z czym się to je a tak przynajmniej wypróbowany i przetestowanyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@Wonderwomannapisał(-a)

No postanowiłam wpaść na forum na chwileEmotikon: Mrugający nom niestety sama się kiedys tak zjechałam jeżeli chodzi o transfer Emotikon: Smutny eee tam nie chce wnikać  @wscieklaewka ile masz lat ale grunt to na ile się czujesz a jak widzę jesteś mega pozytywnie nastawiona do zyciaEmotikon: Bardzo szczęśliwy i wiesz jakbyś nie miała smartfona to nie wiedziałabyś z czym się to je a tak przynajmniej wypróbowany i przetestowanyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


To ja Ci szybko odpowiem ( bo wpadłaś tylko na chwilę ) @Wonderwoman ten mój smartfon już dwa razy był przywracany do ustawień fabrycznych bom ja jest fachura Emotikon: LOL ale od psucia ha ha 🙂 Dzięki za wyliczenie bo sama na pewno bym nie umiała się za to zabrać 🙂

I za "mega" również podziękowania z seducha mego 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Ech ja to jestem gagatek :(

Eee opowiadasz @wscieklaewka napewno nie jest tak źle Emotikon: Bardzo szczęśliwy nmzc dziękować polecam się na przyszloscEmotikon: Mrugający


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Ech ja to jestem gagatek :(

@wścieklaewka, a włączył Ci się tak zwany lejek? 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@kwardinapisał(-a)

@wścieklaewka, a włączył Ci się tak zwany lejek? 😉


Nie zdążył - tak myślę 🙂 po za tym długo nie wiedziałam co to jest ten lejek ( poczytać musiałam o lejku ) @kwardi - tak zwany lejek to mi się kojarzy z Emotikon: Szczęśliwy zupełnie czymś innym Emotikon: LOL


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Ech ja to jestem gagatek :(

Na awatarze też lejek? 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@Wonderwomannapisał(-a)

Eee opowiadasz @wscieklaewka napewno nie jest tak źle Emotikon: Bardzo szczęśliwy nmzc dziękować polecam się na przyszloscEmotikon: Mrugający


Kurka wodna com ja się nagłowiła co to za skrót jest " nmzc " - ani spać, ani jeść, ani, ani nic Emotikon: sfrustrowany ino ten skrót mi siedział w głowie aż rozszyfrowałam - nie ma za co - zgadłam @Wonderwoman ?