Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwie wersje pakietu bez limitu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Dwie wersje pakietu bez limitu

Aktywowałem sobie pakiet bez limitu + 15gb za 31zł i otrzymałem dodatkowo 109gb z promocji. Ogółem tyle GB powinno wystarczyć, choć wolę mieć większy zapas GB. Jest dostępna u mnie promocja 4800gb na rok i 5200gb na rok, które mogę wykorzystać tylko w pakiecie bez limitu + 25gb + 5g za 35zł. Mogę dopłacić dodatkowo 4zł przy przedłużaniu usługi w aplikacji wybierając tę drugą wersję pakietu za 35zł. Pytanie jest takie: czy jeżeli obecnie posiadam pakiet "bez limitu + 15gb" i przedłużę ten pakiet w aplikacji ale wybierając wersję "bez limitu + 25gb + 5g", to naliczą mi się bonusowe GB z promocji "4800gb i 5200gb"?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53366
  • 722

Dwie wersje pakietu bez limitu

@ithegiga77 założenie jest takie, że jeden bonus 4800 lub 5200 GB. Raczej będzie pewnie przyznany jeden, ten, który ostatnio był aktywowany. Nie sprawdzałem, bo wystarczył dla mnie jeden. To są już i tak spore pakiety GB, więc trudno jest je wykorzystać w ciągu miesiąca, a do tego się kumulują.

Osobiście bym aktywował najpierw jeden, ten tańszy, za rok drugi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53366
  • 722

Dwie wersje pakietu bez limitu

@ithegiga77 założenie jest takie, że jeden bonus 4800 lub 5200 GB. Raczej będzie pewnie przyznany jeden, ten, który ostatnio był aktywowany. Nie sprawdzałem, bo wystarczył dla mnie jeden. To są już i tak spore pakiety GB, więc trudno jest je wykorzystać w ciągu miesiąca, a do tego się kumulują.

Osobiście bym aktywował najpierw jeden, ten tańszy, za rok drugi.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Dwie wersje pakietu bez limitu

@ketrasaArtur  kto chce dużo mieć internetu szybko to 400 i 450 razem jest w NL cyklicznym za 39 zł.

To i tak nie przebije nowych startówek.

 


@ketrasaArturnapisał(-a)

@ithegiga77 założenie jest takie, że jeden bonus 4800 lub 5200 GB. Raczej będzie pewnie przyznany jeden, ten, który ostatnio był aktywowany. Nie sprawdzałem, bo wystarczył dla mnie jeden. To są już i tak spore pakiety GB, więc trudno jest je wykorzystać w ciągu miesiąca, a do tego się kumulują.

Osobiście bym aktywował najpierw jeden, ten tańszy, za rok drugi.


Regulaminowo tak.

Ale nawet przedłużenie cyklicznym NL za 35 zł daje w tym przypadku przy przedłużeniu w MO 900GB.

Zapewne specjalna super strategia, aby przyciągną do NL za 35 zł, bo kto tyle wykorzystuje. Późniejsze utrzymanie kosztuje, ale i tak może być tańsze od utrzymania GB za doładowania.

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał