Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

Odkopuję temat, bo też potrzebuje niewielki pakiet przez 1-3 miesiące w DE. Pytałem w salonie i na infolinii, ale tam siedzą janusze co o podawanej tutaj opcji nic nie wiedzą - proponowali jakieś 1GB w UE za 30zł, więc tak z głupia frant wklepałem ten kod *115*5*31# i sypnęło 5GB w PL (w tym 2,34 w UE) - z konta głównego zjadło 15zł.

 

344610139_961548431639268_6285061530652161524_n(1).jpg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik oraz wydzieliłem wątek z tematu Internet w UE – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

@TytusKruzanie wiem czy korzystałeś kiedyś z tej promocji „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę”. Jest to jednorazowy wariant w cenie 15 zł  na 30 dni 30 GB do wykorzystania w kraju i  3,18 GB do wykorzystania w UE

„Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (dalej „Usługa”), to usługa promocyjna dostępna w okresie od 1 lutego 2021 roku do odwołania dla Abonentów oferty Orange na kartę w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP oraz Abonentów oferty Zetafon w wyżej wymienionych planach taryfowych.
1. W ramach promocji (dalej „Promocja”) Abonent może dokonać jednokrotnego zakupu Usługi w cenie 15 zł brutto na zasadach określonych w dalszej części Regulaminu.
2. Abonent w ramach Usługi otrzymuje pakiet 30 GB (3,18 GB w UE), w ramach którego może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski oraz Strefy 1 przez 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat, na warunkach opisanych poniżej.

Przesyłam Regulamin usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę”
(obowiązuje od 1 lutego 2021 do odwołania). Więcej informacji w regulaminie

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

@TytusKruzanie wiem czy korzystałeś kiedyś z tej promocji „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę”. Jest to jednorazowy wariant w cenie 15 zł  na 30 dni 30 GB do wykorzystania w kraju i  3,18 GB do wykorzystania w UE

„Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę” (dalej „Usługa”), to usługa promocyjna dostępna w okresie od 1 lutego 2021 roku do odwołania dla Abonentów oferty Orange na kartę w taryfach Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP oraz Abonentów oferty Zetafon w wyżej wymienionych planach taryfowych.
1. W ramach promocji (dalej „Promocja”) Abonent może dokonać jednokrotnego zakupu Usługi w cenie 15 zł brutto na zasadach określonych w dalszej części Regulaminu.
2. Abonent w ramach Usługi otrzymuje pakiet 30 GB (3,18 GB w UE), w ramach którego może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski oraz Strefy 1 przez 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat, na warunkach opisanych poniżej.

Przesyłam Regulamin usługi promocyjnej „Elastyczny Pakiet Internetowy 30GB na próbę”
(obowiązuje od 1 lutego 2021 do odwołania). Więcej informacji w regulaminie

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

Dzięki za info - przyda się 🙂 Jeśli z czasem nie przejdę na operatora DE to skorzystam z tej opcji.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

@TytusKruza Nie ma za co. Służę pomocą.Polecam się  na przyszłość

Pozdrawiam  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22114
  • 181

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

@TytusKruza 

Tak na wszelki wypadek, skoro piszesz o możliwości przejścia na lokalnego operatora, to pamiętaj też o FUP:

 

https://www.orange.pl/omnibook/roaming-w-ue

Co to jest Polityka Uczciwego Korzystania (FUP) w roamingu w UE?

    • Polityka Uczciwego Korzystania (ang. Fair Use Policy, w skrócie: FUP) to zasady, które mogą zostać ustalone przez krajowych przedsiębiorców, aby zapobiegać niewłaściwemu korzystaniu z usług roamingu w Unii Europejskiej. Takie zasady zostały wprowadzone przez wszystkich operatorów komórkowych w Polsce.
    • Podstawową zasadą FUP, w ramach polityki stosowanej przez Orange, jest możliwość naliczenia dodatkowych opłat za minutę połączenia, SMS, MMS czy transmisję danych w roamingu Unii Europejskiej. Zasady naliczania opłat dodatkowych znajdziesz w sekcji "Jakie są opłaty dodatkowe wynikające z FUP w roamingu w UE?"
    • Jeżeli korzystasz z roamingu w UE podczas 2-3 tygodniowych wakacji lub tygodniowej podróży biznesowej – nie naruszasz zasady FUP (dodatkowe opłaty Cię nie dotyczą

Czym jest niewłaściwe korzystanie z usług w roamingu w UE?

  • W okresie czterech miesięcy częściej logujesz się i używasz telefonu w roamingu UE niż w Polsce.

 

Gdyby tak miało być, to lepiej przejść na lokalnego operatora (zanim zacząłbyś podpadać pod FUP), niż kupować pakiety roamingowe które i tak nie będą wykorzystane.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

Źle się wyraziłem 🙂 w planie ewentualnym nabędę dodatkowo numer DE do korzystania tylko tam. Dotychczasowy PL zostaje do korzystania tylko tutaj.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

Paczka 2,34GB w EU zeszła mi w tydzień, więc ponownie klepnąłem *115*5*31#. Tym razem z konta zassało tylko 5zł i dało 3,73GB z czego 865MB w UE z ważnością 49 dni.

 

Screen Shot 05-13-23 at 11.34 AM.JPG


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

*115*5*31# poszło po raz trzeci - tym razem +4.03GB z czego 951MB w UE (ważność 76 dni, koszt 5zł). Dziwne to, za każdym razem daje inny pakiet.

 

Screen Shot 05-16-23 at 08.46 PM.JPG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

@TytusKruzamożesz jakiś bład systemowy jest. Znalazłem takie informacje o kodach i ile GB w Unii . Kiedyś o tym pisał @ketrasaArtur 

Aktywacja pakietów najlepiej kodami USSD lub w aplikacji Mój Orange.

Znalazłem dwa pakiety:

  • Elastyczny pakiet internetowy 1 GB w kraju 0,7 GB w UE na 30 dni, cena 5 zł, aktywacja proponuję kodem USSD: *115*5*31#
  • Elastyczny pakiet internetowy 5 GB w kraju 2,09 GB w UE na 30 dni, cena 15 zł, aktywacja proponuję kodem USSD: *115*5*35#

Więcej informacji w linku z forum Nasz Orange na temat  Internet w UE  https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Internet-w-UE/td-p/296860

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Dodatkowa paczka gigabajtów w UE

*115*5*35# za 15zł daje 8,13GB (w tym 2,36 w UE) o ważności 87 dni

 

Screen Shot 06-04-23 at 01.30 PM.JPG