Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

@andrzej1441 , Ty pewnie zadzwoniłeś na jakiś specjalny, krótki numer, bo odblokowali Ci świąteczny avatarek Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

@Anonim Gdzie twój koteczek mam czerwoną czapeczkę ? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim Gdzie twój koteczek mam czerwoną czapeczkę ? Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , jak doładuję @Citi2017  konto, to mi "dorobi". Ja nie umiem sztrykować Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

@Anonim najwyższy czas na pomponik przynajmniej. Ale jakoś @Citi2017 mało dostępny. Pewnie sporo ma pracy. Widziałem też @byczyn_86  też się zna na rzeczy Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

@ketrasaArtur , za sztrykowanie i naszykowanie kocurkowi nakrycia, mogę się odwdzięczyć we Wigilię doładowaniem komuś 14 GB z Flexa. A wiesz, że co się robi wówczas, robi się cały rok? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?

@Anonim tak, moi rodzice często o tym wspominali. Ja niedługo będę miał również do przekazania GB, ale niestety po świętach. Chętnych zapraszam na priv Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie za 50 zł, następnego dnia nie ma pieniędzy?


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim tak, moi rodzice często o tym wspominali. Ja niedługo będę miał również do przekazania GB, ale niestety po świętach. Chętnych zapraszam na priv Emotikon: Mrugający


@ketrasaArtur , synu marnotrawny Emotikon: Mrugający, gdyby mi za pierwszym razem wyszło, byłbyś jednym z młodszych moich dzieci i też bym Ci to przekazał Emotikon: Bardzo szczęśliwy