Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 19
  • 67
  • 1

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

Jakie są aktualnie możliwości doładowania i przedłużenia ważności konta promocyjnego do Orange? Czy są aktualnie jakieś promocje, które premiują doładowania dodatkowym bonusem na konto promocyjne, jednocześnie przedłużając ważność dotychczas zgromadzonych środków na koncie promocyjnym?

Próbowałem doładować konto przez SkyCash - znalazłem regulamin w wycofywanych promocjach, ale wygląda na to że już nawet teraz doładowanie w SkyCash nie daje bonusu.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

Ważność konta promocyjnego przedłużysz tylko kolejnym doładowaniem. W dobie nolimitów moim zdaniem usługa jest wygaszana.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

To ja powiem jak u konkurencji to działa. 

 

Usługa na kartę. za 10 zł aktywuje rok ważności konta. 

Doładowuje za 10 zł czy za 200 zł ile chce tyle dam  i bum przez rok mam 10 zł i więcej na koncie. 

Jeśli za dwa dni wykorzystam wszystko i będzie 0zł to konto i tak jest ważne przez rok.  Można się do mnie dodzwonić przez cały rok ważności konta  a nawet ja mogę korzystać z pakietu Gb jeśli są przydzielane co miesiąc.  Nie mogę tylko dzwonić do innych z powodu braku kasy. Chyba że doładuje konto ale uwaga doładowanie nie powoduje przedłużenia ważności konta,.  Gdy aktywuje ponownie ważność konta na rok z automatu wydłuża się okres o kolejny rok.  Dobre i tanie dla osób co nie dzwonią. np Dla seniora mało dzwoni 10 zł na rok na konto  i ma telefon ważny przez rok a by dzwonimy do niego.    A senior może nam puścić sygnał i my oddzwaniamy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

@Krek151 w Orange masz podobnie. Po doładowaniu musisz wysłać SMS o treści START pod numer 8002. Jeżeli numer w sieci Orange jest ważny dłużej niż 3 miesiące, taka aktywacja usługi jest bezpłatna, przed upływem 3 miesięcy opłata wyniesie 3 PLN.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

Oki ale teraz  tak ile kosztuje doładowanie aby na 1 miesiąc  było ważne konto Orange?

Bo w Plusie 10 zł kosztuje mnie rok ważności konta.  Wystarczy, że kupie starter i na nim będzie 10 zl  aktywuje i wsio, 

 

Albo inaczej w Orange kupuje starter za  X złoty i z miejsca mogę aktywować rok ważności konta bez doładowania? Minimalna kwota starteru. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

@Krek151 kupujesz starter Orange za 5 PLN. Aktywujesz SMS-em Rok Ważności Konta, jak pisałem wcześniej. Ponieważ nie ma jeszcze 3 miesięcy, więc opłata wyniesie 3 PLN i zostaje jeszcze 2 PLN ważne rok + 6 GB ważne 31 dni.

 

edit:

Jak kupisz limitowany starter w Żabce to jeszcze dodatkowe 9 GB wskoczy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Doładowanie i przedłużenie ważności konta promocyjnego

Czyli aktywacja podobnie ale pakiety przepadają.

A tu pakiety mam przez cały rok ważne. I jak mam np darmowe pakiety co miesiac bez problemu mogę z nich korzystać nawet nie mając kasy.  MOżna do mnie dzwonić ale ja bym zadzwonił muszę doładować za 5 zł albo za 500zł zależności ile potrzebuje.