Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego w promocji 2x więcej po doładowaniu są tylko doładowania przez internet?

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Dlaczego w promocji 2x więcej po doładowaniu są tylko doładowania przez internet?


@jan1napisał(-a)

...

Ale ja już napisałem że klient nie ma żadnej alternatywy

...



Zaraz, zaraz, jak to nie ma alternatywy. Ma alternatywę, nikt go nie zmusza do korzystania z promocji więc alternatywą jest nie korzystanie z promocji. Promocja to promocja, ma swoje reguły które musi się zaakceptować, jeśli chce się z niej skorzystać - to transakcja wiązana, jedna transakcja. Nie widzę w tym żadnego przymusu. Jak mi się coś nie podoba to tego nie biorę.

 

PS. Masz pomysł na lepszą promocję? Bez ograniczeń które Ci przeszkadzają? Zgłoś swój pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Dlaczego w promocji 2x więcej po doładowaniu są tylko doładowania przez internet?

@jan1 nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie. Jest oferta standardowa. I promocja - coś więcej dla tych którzy zrobią coś więcej . Tak jak teraz - klient abonamentowy może zgarnąć 20 GB z MO. Ale musi posiadać aplikacje, zalogować się odebrać prezent. Operator nie ma obowiązku dawać promocji wszystkim. Tylko tym którzy spełnią jej warunki. I to już od klienta zależy czy  załapie się na więcej GB.

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1454
  • 6290
  • 42

Dlaczego w promocji 2x więcej po doładowaniu są tylko doładowania przez internet?

Promocja niesie za sobą jakiś cel i najczęściej jest to popularyzacja korzystania, zainteresowania klienta jakąś usługą. 

Mimo wszystko nie rozumiem wzbraniania się przed korzystaniem z konta bankowego. 🙂 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Dlaczego w promocji 2x więcej po doładowaniu są tylko doładowania przez internet?

@tolek ja się nawet ostatnio do bankowości w telefonie przekonałam. Chodź ślubny zachwycony nie jest.