Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dane Komórkowe


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Dane Komórkowe

Czy da się korzystać z danych komórkowych jeśli na koncie orange jest blokada dcb? Nie mogę jej wyłączyć bo konto jest na emailu mojego rodzica

*Jest to blokada DCB - Blokada Internet, nie blokada całkowita

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dane Komórkowe

@Seba- niestety bez zdjęcia blokady nie będzie się dało skorzystać z internetu.

Blokadę można zdjąć po przez kontakt na infolinii, czacie. Do weryfikacji powinien wystarczyć numer telefonu i kod PUK.

Anonim

Nie dotyczy

Dane Komórkowe


@Seba-napisał(-a)

Czy da się korzystać z danych komórkowych jeśli na koncie orange jest blokada dcb? Nie mogę jej wyłączyć bo konto jest na emailu mojego rodzica

*Jest to blokada DCB - Blokada Internet, nie blokada całkowita


Nadal wałkujesz ten temat... Już 2 zakładając :|.

Nic nie zrobisz jak nie masz dostępu do konta Mój Orange.

Tak jak pisałem wcześniej, jak masz dual sim (2 gniazda na karty sim), to dokup starter tylko do internetu.

Inaczej to tylko dogadanie się z właścicielem konta. Innej opcji nie ma!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Dane Komórkowe

@Anonim  Problem w tym że majac 15 lat nie jestem w stanie kupić karty sim sam bez rodzica lub opiekuna, dlatego wałkuje temat..


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dane Komórkowe


@Seba-napisał(-a)

@Anonim  Problem w tym że majac 15 lat nie jestem w stanie kupić karty sim sam bez rodzica lub opiekuna, dlatego wałkuje temat..


świat się zawalił!
moje kondolencje


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dane Komórkowe

@Seba- nowa kartę SIM może zarejestrować klient już po ukończeniu 13-tego roku życia. Wystarczy udać się do salonu, stacji benzynowej, na pocztę z dowodem osobistym i kwota 5 zł. Kupujesz starter, rejestrujesz i dostajesz na start 6 GB internetu na 14 dni, w żabce dostaniesz promocyjny starter 15 GB na start. Na każdym starterze jest też 5 zł ważne miesiąc na dowolne usługi.

Anonim

Nie dotyczy

Dane Komórkowe

@Seba-hal właściciel numeru z jakiegoś względu zablokował Tobie dostęp do sieci to albo się z nim dogadasz albo sam ogarniasz 2 kartę. Innej opcji nie ma.