Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 27
  • 0

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?

a później np po 30 dniach dezaktywacja?
mam właśnie nowy starter orange free na kartę, czy gdzieś jest jakiś spis , co najlepiej można zrobić na starcie i kiedy aktywować??

 

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Powrót z eSIM na zwykłą kartę SIM w Orange Free na kartę" - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7081
  • 52

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 66
  • 0

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?

Starter po zarejestrowaniu ma 31 dni ważności połączeń wychodzących (ważność konta) 93 dni na odbieranie połączeń. Co zrobić na starcie zależy od tego co potrzebujesz. Można na początek aktywować NL za darmo na miesiąc wysyłając START na 814 jeżeli zależy ci na połączeniach albo aktywować zgody marketingowe i bonus za konto mój Orange (300GB) jeżeli zależy ci na internecie. Dobrym miejscem do poszukania (trochę przekombinowanych) opcji jest pepper. Linków niestety tu nie mogę wysłać (przynajmniej tak mi się wydaje).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19187
  • 55399
  • 749

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?

@lotuss1 jeżeli chcesz mieć jak najdłużej ważną transmisję danych, to proponuję po aktywacji startera odczekać i aktywować przed końcem ważności GB zgody marketingowe. SMS o treści TAK na numer 80290. Otrzymasz pakiet 200 GB i czas wydłuży się o 30 dni. Przed końcem ważności proponuję wysłać SMS o treści START na numer 814. Dostaniesz FULL pakiet + GB, natomiast GB z doładowań wydłużą się o kolejny miesiąc. Jeżeli bardziej zależy na rozmowach, to trzeba powyższe działania wykonać w odwrotnej kolejności. Natomiast jak chcesz dalej utrzymać pakiet z rozmowami, należy zapewnić środki ma koncie do opłacenia pakietu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Co zrobić na starcie z nowym starterem? Kiedy aktywować?


@lotuss1napisał(-a)

a później np po 30 dniach dezaktywacja?
mam właśnie nowy starter orange free na kartę, czy gdzieś jest jakiś spis , co najlepiej można zrobić na starcie i kiedy aktywować??

 

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Powrót z eSIM na zwykłą kartę SIM w Orange Free na kartę" - moderator Wojciech.


Odpowiedź może być bardzo złożona, bo zależy od wielu czynników.

1) od sprzętu z jakiego korzystasz - możliwość korzystania z 5 G pass

2) od BTSa do jakiego logujesz się - możliwość korzystania z 5 G pass

3) od własnych preferencji

4) aktualnego stanu numeru

 

Jak zachodzi 1 i 2 to np. zgoda może dać dodatkowo 3 darmowe miesiące 5G pass

 

Zawsze najlepiej i najtaniej wychodzi korzystanie z darmowych promocji i wspomaganie się dodatkowymi własnościami NL za 1 zł kiedy potrzeba.

Przy cyklicznym NL, aby było najtaniej, lepiej czasami nie zapewniać środków do automatycznego odnowienia, a korzystać z przedłużenia zawieszonego NL cyklicznego przez aktywację jednorazowego NL za 1 zł. Taka aktywacja powoduje ustawienie nowej ważności NL cyklicznego z pakietem internet.

Optymalne wykorzystanie samych promocji 2400GB, 4800GB, 5400GB przy zawieszonym cyklicznym NL za 35 zł do odmrożenia i kumulacji samych GB w NL z ważnością 31 dni to już wyższy poziom darmowego wykorzystania tych promocji.