Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 304
  • 1255
  • 5

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

Jak zrobić podwyżkę bez jej robienia?

Można tak jak Orange. W aplikacji MO zniknęła możliwość doładowania konta nominałem 5 zł. Na stronie doladowania.orange.pl zresztą też...

Niby nic nie zdrożało ale już nie będzie 12,5 GB za piątaka...

 

doladowanie.png

 

11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

@Ianus72 usługi zdrożały, więc pewnie dlatego brak doładowania za 5 zł😎

Teraz sprawdziłem i poprzez Bank śląski nadal mam opcje doładowania za 5 zł 😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 304
  • 1255
  • 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

Faktycznie brak doładowania za 5 zł. Jeszcze kilka dni temu wykonywałem, bo korzystam z promocji 300 GB na rok. Orange po cichu robi niektóre aktualizacje i zmiany. 

@Ianus72 na zmianę regulaminu i informacji na stronie przyjdzie jeszcze czas. Może nie każdy się od razu dopatrzy.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

@Ianus72 ja starej daty człowiek i kiedyś za 50 zł doładowania robiłem i tankowałem też za tą kwotę, teraz już za 100 złotych, za 10 zł to jeden numer mało używany doładowując zgarniak czasem promocję 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

Dla mnie promocja 300 GB na rok podrożała i to dwukrotnie, jak zabrali doładowanie za 5 zł.

Zrezygnowali z opłaty za utrzymanie numeru, to muszą na czymś zarobić, więc najprościej na doładowaniu. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 304
  • 1255
  • 5

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę


@ketrasaArturnapisał(-a)

Dla mnie promocja 300 GB na rok podrożała i to dwukrotnie, jak zabrali doładowanie za 5 zł.


Promocja 300 GB nie wymaga doładowania w aplikacji, więc możesz z niej korzystać dalej i masz teraz wybór...albo płacisz 2 razy więcej albo tracisz co miesiąc te 10 GB za doładowanie a apce...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2885
  • 7376
  • 192

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

Nieładnie...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1740
  • 6072
  • 69

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

Praktycznie ten brak możliwości doładowań za 5zł oznacza przede wszystkim  wycofanie  się ORANGE z bonusowych GB za doładowanie 5 zł i to bez powiadomienia o zmianach w kilku regulaminach.

10 GB za doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange 

Internet za darmo 

Innymi kanałami (np. NJU - Blue Media) można spokojnie zrobić doładowanie 5 zł

Internet za darmo niby powinien być, ale poczekam do jutra z reklamacją może zostanie przyznany.

Na razie dostałem SMS z 8051:

Informujemy, ze z Twojego doladowania zostala pobrana kwota 3 zl na splate kredytu zaciagnietego na wlaczenie uslugi Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB (wersje cykliczne). Swoim kontem i uslugami zarzadzisz wygodnie w aplikacji Moj Orange ( orange.pl/appmo).

Czekam na SMS z 411 mimo, że zauważyłem wczorajszej nocy na innym numerze braku powiadomień o wyczerpaniu GB w bonusie za doładowania. SMS z 411 i tak muszą poprawić, bo proponowali doładowanie za 5 zł.

 

PS. Ciekawe, czy konsultanci mają już wytyczne z góry???


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2016
  • 9747
  • 80

Brak możliwości doładowania za 5 zł w aplikacji i przez stronę

@Ianus72  Startery online mają 20 GB za doładowanie ale znowu tylko w apce lub przez stronę. Niefajnie.