Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Brak internetu

Witam

Jak w google piszę :  " nasz orange .pl " to za każdym razem pisze : " ta witryna jest nieosiągalna " Może ktoś wie  co się dzieje na tej stronie ?

Pozdrawiam 

4 ODPOW. 4

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak internetu

a na jakim urządzeniu to sprawdzasz ?

może to kwestia dns-ów ?

i pytanie czy na innych stronach masz tak samo

jak widzisz forum działa 🙂 

jak zmenić dns masz poradnik tu: https://bitdefender.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-udostepniane-przez-google-w-windows-10/

 

ustaw dns 8.8.8.8 i alternatywny 1.1.1.1 powinno grać 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Brak internetu

Witam

Sprawdzałem na różnych kartach sim i na różnych smartfonach  i różnych przeglądarkach internetowych , problem się pojawiał tylko na tej jednej stronie : nasz orange.pl przez dwa dni nie miałem połączenia z tą stroną internetu

.Pozostałe strony działały Po zgłoszeniu na infolinię  konsultant poinformował że mają problemy na serwerach .

Teraz już działa , to chyba była jakaś awaria .

Pozdrawiam 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak internetu

@jan1 wczoraj tez mialem problem z nasz.orange.pl wiec chyba jakis problem byl. Jakis czas temu stronka strasznie mulila o czym tez tutaj pisali. Ogolnie z Twoja karta SIM jest OK wiec nie ma powodu do zmartwien👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Brak internetu

co do działania forum na karcie sim się nie wypowiem, bo w pracy korzystam z komputera stacjonarnego (czasem zerkam do telefonu) ale nie zauważyłem nieprawidłowości. Za to problemy były 2-3 dni temu mniej więcej na wszystkich platformach i na różnych łączach, jednak problem jak szybko się pojawił tak też równie szybko zniknął 🙂