Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację.

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację.

Witam zarejestrowałem swój numer na poczcie w środę a wciąż nie mogę odebrać bonusu.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację.

Jeżeli nie możesz wysłać SMS-u o treści BONUS pod 80028, to znaczy, że zablokowałeś sobie w telefonie możliwość wysyłania SMS-ów "premium".

W Androidzie 4.2+, ale poniżej 6:

- wejdź w Ustawienia > Aplikacje > SMS/Wiadomości (aplikacja odpowiedzialna za SMS-y) > zmień Wyślij SMS premium na Zapytaj lub Zezwól.

 

W Androidzie 6 tej opcji najprawdopodobniej nie będzie. W tej sytuacji, należy przełożyć kartę do innego telefonu (najlepiej zwykłego) i z niego wysłać SMS.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację.


Gacini napisał(-a):
Witam zarejestrowałem swój numer na poczcie w środę a wciąż nie mogę odebrać bonusu.

@Gacini A widziales to https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Bonus-za-rejestracj%C4%99-numeru/ta-p/7828


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację.

Tak widziałem, problem jest w tym że ja otrzymałem już smsa zwrotnego o treści "Dziękujemy za rejestrację numeru w orange..." a wciąż nie mogę wysłać Bonusu.
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację.


Gacini napisał(-a):
Tak widziałem, problem jest w tym że ja otrzymałem już smsa zwrotnego o treści "Dziękujemy za rejestrację numeru w orange..." a wciąż nie mogę wysłać Bonusu.

@Gacini Wysłać czy odebrać? A, czy telefon był restartowany?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację.

Witaj. Twoj numer (*) zostal zarejestrowany. Sprawdz jak aktywowac bonus (1000 zlotych na Konto promocyjne do wszystkich oraz 100 GB na Internet wazne 30 dni) na stronie www.zarejestrujnumer.pl. Dziekujemy, ze wybrales Orange.
Takiego smsa dostałem

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację.

Jeżeli nie możesz wysłać SMS-u o treści BONUS pod 80028, to znaczy, że zablokowałeś sobie w telefonie możliwość wysyłania SMS-ów "premium".

W Androidzie 4.2+, ale poniżej 6:

- wejdź w Ustawienia > Aplikacje > SMS/Wiadomości (aplikacja odpowiedzialna za SMS-y) > zmień Wyślij SMS premium na Zapytaj lub Zezwól.

 

W Androidzie 6 tej opcji najprawdopodobniej nie będzie. W tej sytuacji, należy przełożyć kartę do innego telefonu (najlepiej zwykłego) i z niego wysłać SMS.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Bonus za rejestrację.

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej