Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokowanie przesylania pakietow danych

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie przesylania pakietow danych

Witam , otoz posiadam telefon na karte i wczoraj wykupilem pakiet internetu 30gb , lecz nie moge z niego w pelni korzystac gdyz orange blokuje mi niektore strony takie jak np strone szkoly uwazajac ja za nie wlasciwa czy tez blokuje pobieranie aktualizacji do aplikacji ze sklepu play . Czy wie ktos jak naprawic ten problem ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Blokowanie przesylania pakietow danych

Możliwe, że zakupiłeś tzw. "Bezpieczny Starter" - przeznaczony dla dzieci, gdzie domyślnie są założone blokady na treści "nieodpowiednie dla dzieci". Aby zdjąć taką blokadę musisz się skontaktować z BOK, samodzielnie jej niestety nie można zdjąć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Blokowanie przesylania pakietow danych

Sprawdź punkt dostępu APN w ustawieniach internetu. Powinien być internet, a protokół ipv4.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie przesylania pakietow danych

jest skonfigurowane polaczenie i nawet sam robilem wlasne ale nadal bez skutku w dodatku jakas kontrola rodzicielska blokuje mi strony gdy wylaczylem ta usluge


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Blokowanie przesylania pakietow danych

Na Mój Orange powinna być opcja zdjęcia blokady rodzicielskiej, zaloguj się na swoje konto.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Blokowanie przesylania pakietow danych

Możliwe, że zakupiłeś tzw. "Bezpieczny Starter" - przeznaczony dla dzieci, gdzie domyślnie są założone blokady na treści "nieodpowiednie dla dzieci". Aby zdjąć taką blokadę musisz się skontaktować z BOK, samodzielnie jej niestety nie można zdjąć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Blokowanie przesylania pakietow danych

w takim raziem zadzwonie do BOK i licze ze mi pomoga. Dziekuje za wasze rady i pomoc .