Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Piotr kiedyś Pan odpisał że będą starać się zawężać komunikaty do danej Gminy Powiatu.

Teraz ostatnio nic .Pani w ogóle chyba nie była w temacie.Napisała regułę że te sms nas zabezpieczaj przed pogodą .

 

Wczoraj wysłałem po raz kolejny ale nić nie odpisują.

 

Irek co ci mam odpisać to nie jest rozwiązanie .Czy wiesz ile kosztuje telefon satelitarny i jego używanie .Czy wiesz jakie ma gabaryty.

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

@kolor  z tym telefonem to tak żartobliwie napisałem, bo narzekasz na 2 sms co max przychodzą, więcej nie dostaję, mam kilka kart i u mnie to bardziej natarczywe, jednak nie narzekam 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Te sms nie spełniają swojej roli .A tylko złoszczą mnie .Zrozumiał bym to jak by to było dobrowolne .Państwo zakłada ci kaganiec a ty musisz się do tego pod-stosować.

Na 5 SMS tylko raz była leka burza .W ogóle nie przestrzegają regulaminu.

Ja nie narzekam ja jestem wkurzony - a to jest różnica.!!!!

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Na stronach RCB są informacje lub mapki gdzie wysyłane są komunikaty. Jeśli znajdujemy się na innym terenie, to powinni to zweryfikować. Jeśli na właściwym, to już kwestia pracy centrów zarządzania kryzysowego. Tym już warto zainteresować urzędników lokalnego szczebla.
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera


@Piotrekk85napisał(-a)
Na stronach RCB są informacje lub mapki gdzie wysyłane są komunikaty. Jeśli znajdujemy się na innym terenie, to powinni to zweryfikować. Jeśli na właściwym, to już kwestia pracy centrów zarządzania kryzysowego. Tym już warto zainteresować urzędników lokalnego szczebla.

@Piotrekk85 , ja już kiedyś opisywałem, jak działają te centra. Każdy... na swój strój. Potwierdził mi to jeden z lokalnego sztabu i wtedy go nie chciałem denuncjować publicznie. Ja Ci powiem tak:po próbach ukarania prognostyków, padł blady strach także na innych. To chory, wręcz obłędny układ, gdzie własnego cienia trzeba się bać??? Emotikon: Język Stąd, wolą dmuchać na zimne. Kiedyś, Wicherek miał "batutę" w ręku, a dzisiaj całą zamaszyście rozwiniętą ręką "wskazują". Co? Ano to: "dzisiaj zachmurzenie będzie duże, gdzieniegdzie(nie wiadomo gdzie) wystąpią burze, zaś wiatry będą wiały, skąd będą chciały" Emotikon: Mrugający I na tej "podstawie" Emotikon: Mrugający, "kryzysowi" Emotikon: Mrugający biorą mapę...gdzie leży Pcim???...to puszczamy pi razy drzwi. Wczorajszy przykład Śląska (i nie tylko), mogliby ludzie masowo ośmieszać, ale komu się chce kopać z koniem? Lepiej wyjść na dwór, zrobić własne rozeznanie i ewentualnie poczynić kroki zabezpieczające. Nie takie kataklizmy, satelity na orbitach i sejsmografy, a tysiące ludzi w jednej chwili traci życie. Ma ktoś na takie zachowania argumenty obronne? System tworzy się od podstaw na lokalnym podwórku i egzekwuje wykonanie na podstawie analizy obrazów i map z wielu ośrodków. A nie ktoś zza biurka poczyta Onet i siwy dym!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Ostatnio są wyroki za błędne prognozy pogody lub niezgodne z aktualną wiedzą naukową. Powoli się zmienia.
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Ciesz się, ciesz Emotikon: Język Już jest takie "panisko", który wszem i wobec komunikował nam i całemu światu, że ten Pan.... Błoto odpadnie, a brud trudniej doczyścić Emotikon: Język Trzeba edukować, szkolić i ćwiczyć, a nie sprawdzać, czy syrena jeszcze wyje Emotikon: Język A może by tak tych prawdziwych "obywateli" nie stosujących się do norm prawnych i społecznych zapędzić do budowania "nowego miasta dla osiedlanych po przymusowej przeprowadzce"??? Egzekwowanie, a "przymusowa egzekucja" nie muszą iść w parze. Trochę logiki i wyobraźni brakuje w niektórych umysłach.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Alert RCB--Jak wyłączyc Spamera

Ja także jak @Anonim  doceniam to, że są te alerty.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 126
  • 0