Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Adres


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Adres

Witam
Chciałbym ponowić problem który tyczy poprawności adresu IP
Dlatego bardzo proszę o pomoc od kogoś z Orange kto zna się na rzeczy i nie wciska mi za zaproszeniem rzeczy które nie mogą mieć miejsca.
Do rzeczy.... Mając telefon na karte. A bardziej ofertę Orange Free, mój adres IP nie jest stały. A to znaczy że co jakiś czas się zmienia co do jakiegoś czasu miało u mnie miejsce. Jednak gdy wchodze na swoje konto Google. Dalej w moje urządzenia które mam aktywne. I do tej pory wszystko jest ok, do momentu gdy sprawdzam z jakiego adresu IP korzystam
Dostaje komunikat że np od 9 minut jestem aktywny czy też dostępny pod numerem IP

109.199.85.73
Który nie należy do sieci Orange ale do prywatnej firmy Asta-net która mieści się w Pile i która w swojej ofercie ma usługi typu internet etc
Z tym że ja z tą firma nie mam i nie miałem nigdy nic wspólnego. Do tego ten adres IP jest adresem stałym. Bo od momentu gdy to sprawdzam minęło dobre trzy tygodnie a numer cały czas jest taki sam. Gdy sprawdzam lokalizację tego adresu to mieści się w okolicy operatora o którym mowa wyżej. I teraz moje pytania, czy to naturalne że mój telefon łączy się z takim operatorem o którym nic nie wiem? Mając adres IP stały. Pamiętam że zawsze gdy Sprawdzałem takie adresy to były one zmienne i były przyporządkowane typowo do Orange etc
Dodam że nie mam żadnej sieci wifi itp
Czy to normalne że telefon ma taki adres IP i lokalizację? Czy konsultant Orange wprowadził mnie w błąd nie mając pojęcia o tym

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Adres

Wklej zrzuty z konta Google, tam gdzie masz te IP urządzeń, inna kwestia to czy nie używasz jakiś dziwnych aplikacji, bo inne IP z poza puli Orange to dziwna sprawa, konkretną odpowiedź uzyskasz jak naswietlisz temat, tak to tylko zgadywanie w ciemno.

Anonim

Nie dotyczy

Adres

Zainstaluj testowo iprzeskanuj telefon, bo może jakieś robaczki masz 😎

Screenshot_2020-03-12-18-00-01-578_com.android.vending.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Adres

Robiłem hard reset plus wiele skanów od Nortona,kaspersky,eset,malware bytes itp i wszystko jest ok

A adres IP jaki byl taki jest dalej 

Anonim

Nie dotyczy

Adres

Telefon masz dual SIM?

Bo jak dual i dwie simki, Orange i inna, to IP w Google może być różne, normalnie to to co odpisujesz nie ma prawa zaistnieć, ale bez konkretów to zgadywanie, nawet pracownik Orange tego nie ogarnie, choć on ma dostęp do twoich sesji, to trochę świata w tunelu daje, ale do rozwiązania nie doprowadzi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Adres

Mam tylkojedną kartę sim to nie opcja dual 

Domyślam się że to nie ma prawa działać itp

Ale dziala... a Orange? Spychoterapia typu ze to cos normalnego

Ale już sam fakt że to IP stałe temu zaprzecza

Przykład pierwszy screen z dzisiejszego dnia i wysle zaraz drugi z dnia 29.02.20 numer IP jest ten sam


Screenshot_20200312-161455_Samsung Internet.jpg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Adres


20200312_181222.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Adres

Za granicą nie byłeś na 100% ?

Jedynie VPN lub Cyber Tarcza pozostaje, konkrety widzi operator, bo on monitoruje ciebie, ale typowy konsultant do tego wglądu nie ma, jak są jakieś problemy to wtedy sprawdzą, ciekawości twojej jednak nie zaspokoją, bo to nie należy do ich obowiązków.